Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ha az igazság kiderülne,...

"Ha az igazság kiderülne, biztos, hogy mindenki jobbikos lenne. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az idézet Murányi Leventétől származik, de ehhez hasonló kijelentést már Vona Gábor is tett ("Az ország 2/3-a jobbikos, csak még nem tud róla.").


A Jobbik pozitív szakmai kampányt folytat immár éveken át, programjában nem lelhető fel rasszizmusra utaló jel. Ennek kapcsán fogalmazódott meg a fenti idézet is. Mi véleményetek róla?



2014. ápr. 11. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen kizárt:D


Az ország 30-40 százaléka internacionalista/baloldali/liberális/nem nemzeti 10 százaléka cigány.


40-50 százalékot már is lehúzhatsz.

2014. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem a rasszizmus a Jobbikkal a bajom.

Én is az vagyok.

2014. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
A vicc az, hogy pont nem a rasszizmus volt az, amivel kapcsolatban az embereknek baja volt. :D
2014. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
A programjában nincs rasszizmusra utaló jel, mint ahogy az MSZP programjában sincs hazudozásra utaló jel...
2014. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Így is már szinte mindenki jobbikos.
2014. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha befejeznék a nagymagyarkodást, a szittyaturul sámánizmust, a kettőskereszténykedést, a kelet-, az iszlám- és a putyinmániát, valamint nem akarnának kilépni az EU-ból, de erősen kritizálnák annak neoliberalizmusát mindenféle zászlókidobálás és gyújtogatás nélkül és nagyobb hangsúlyt fektetnének a magyar emberek elkeseredett anyagi helyzetére a propagandájukban (ami lehetne amúgy izmosabb, mert az utóbbi 4 évben kb. 5-ször lehetett hallani róluk a TV-ben), akkor kb. megduplázhatnák, esetleg meg merem kockáztatni, hogy megtriplázhatnák a szavazótáborukat.
2014. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=388nNKMlWi0 Volt arról is szó csak sajnos minden médiafelületet a fidesz tart kézben. Még a választásokon is alig akartak beszélni a jobbikról. Pedig kénytelenek voltak mert egy millió szavazó melléjük voksolt. Ha kiszámoljuk hogy a külföldi magyarokat levonva meg a gulyásleveses romákat levonjuk , meg a mutyis érdekembereket akkor a fideszre itthon kb 5-8 százezer szavazat érkezett összesen. Az hogy az emberek nem voltak tisztában vele külföldön ki az a fidesz, hogy közük nincs hozzá mert nem is szándékoznak "haza" jönni, akkor a reális eredmények: fölényesen nyer a baloldal, második a jobbik harmadik a fidesz.
2014. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Az nem számít, hogy a Fidesz uralja a médiát.


Ott a lehetőség a Jobbik előtt, hogy indítsanak egy saját TV-csatornát, de csinálhatnának rádiót is, az nem kerül annyiba, de elég hatásos úgy is.

2014. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Amit én látok, az az törekvés, hogy a Jobbik le akar számolni a rasszista (szélsőjobboldali, fasiszta, neonáci) bélyeggel, amit rájuk sütöttek a médiában.


Több kérdésben is megosztó a Jobbik, de úgy gondolom, hogy ez a leginkább mérvadó tényező. Több ismerősömet is kérdeztem már, hogy mit gondol a Jobbikról, és általában olyan válaszokat kaptam, hogy "durva, erőszakos párt", "szélsőséges párt", "ki akarja irtani a cigányokat" és ehhez hasonló véleményeket hallottam (olyan emberektől természetesen, akik nem olvasták a Jobbik programját, és nem is igazán érdeklődnek a pártpolitika iránt).


Most, aktualitásként az EU-val kapcsolatban azt a tévhitet szeretnék mindinkább eloszlatni, hogy a Jobbik "Európa-ellenes" párt. EU-szkeptikusnak vallják magukat, csak a média ezt úgy közvetíti, hogy mindenáron, kalap-kabát ki akarnak lépni az EU-ból, holott évek óta azt szeretnék elérni, hogy jöjjön létre egy objektív szakmai vizsgálóbizottság az EU hasznáról és káráról.

Szerintem 10 év távlatából ez már igencsak esedékes és elvárható lenne.

2014. ápr. 11. 23:56
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha tudnák hogy a Jobbik az egyetlen amely képes lenne megállítani a 6oshoz hasonlókat...

De hát nem jár ide az ország döntő többsége sajnos hogy ezt megtudhassa :)

A Jobbikal nincs semmi baj, az emberek hülyék, ennyi.

2014. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!