Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a kedvenc mondásotok...

Melyik a kedvenc mondásotok magyar politikustól?

Figyelt kérdés

A politikában nem elég tisztességesnek lenni annak is kell látszani.

Ne mi nyerjük a legtöbbet.

Elkurtuk nem kicsit, nagyon.

Térdre, imához!

Tetszettek volna forradalmat csinálni!

A krumplileves legyen krumplileves.

Mindenki hozzon magával még egy embert!

Sokan voltunk de nem elegen.

Papagálykommandó.

A tarkójukon fogják érezni hideg leheletünket.

Kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna.

Nem szeretem az olyan gyereket aki az anyja szoknyája mögül bátor.

Akinek öregecskedő felesége van, fiatalabbat érdemelne.



#magyar politika #kedvenc mondás #bonmo
2014. ápr. 26. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Orbán:

- Egyetlen ember van a kiszesek közül, akit én ismerek, akit komolyan kell venni, ha az ember tárgyal vele, mert az próbára teszi az ember képességeit, ...az a Gyurcsány nevű ember.

- Nem történik tragédia, ha nem valósul meg 2003-ban a csatlakozás. Most sem vagyunk az Unió tagjai, s mint látjuk, van élet az EU-n kívül is.

- Ne nyerjünk annyit, amennyit kértünk, ne mi kapjuk a legtöbbet.

- Engem is piszkálni fognak, mert az ellenfelet elmarasztalta az Országos Választási Bizottság, hogy telefonon országosan még biztattak szavazási részvételre, de következménye nem lett. Úgyhogy én is biztatok szombaton és vasárnap a talpon maradt összes kerületben az én hangomon megy a szavazásra való felhívás, amiért majd engem elmarasztal az Országos Választási Bizottság, a jogászok meg megvédenek, oszt jónapot.

- ne figyeljenek arra, amit a megválasztásomért mondok

2014. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondás? Én politikustól tetteket várok, nem mondást. Azt csak pótcselekvés, annak is rossz.
2014. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!