Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz az a pont, amikor...

Mikor lesz az a pont, amikor a baloldal nem fogja tovább még gusztustalanabbnak feltüntetni magát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dwLIrBprFRU


Az első 3 percben van a lényeg. Azért nem akarnak leülni vitázni a Jobbikkal, mert akkor médiát adnának neki, szereplést, és az agymosott emberek rájönnének, hogy nem habzó szájú nácik, mint ahogyan azt az évek alatt sikerült a baloldalnak az embereknek beleverni a buksijába. E helyett, a Demokratikusan Korlátoltak, az önmagukat nagy, modern demokratikusak patkány, spicli módon hátulról támadnának: elmennének az emberekhez, és uszítanák őket a Jobbik ellen.

Az nyilvánvaló, hogy nem tudnak a Jobbikkal vitára szállni, mert a baloldal leghathatósabb érve az, hogy "náczy", "fasiszta!" stb. Ez olyan, mintha az ember egy samott téglával próbálna vitatkozni, ahol az ember a Jobbik, a tégla pedig a baloldal.

Ezt mégis, hogyan gondoljátok baloldaliak? Nem zavar titeket, hogy a pártotok ilyen sunyi, kicsinyes aljasságra vetemedne, és még büszke is rá?



2014. ápr. 29. 08:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt is állítja, hogy a demokrácia nagyon fontos az embereknek, és a dk azt képviseli. Ugye mindenki érzi az önellentmondást megint? Egy önmagát demokratikusnak nevező párt akarja a Jobbikot megszüntetni, azt a Jobbikot, amire 1.000.000 ember szavazott :D.
2014. ápr. 29. 08:27
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd el a baloldalt, hidd el mindenki ezt teszi!;)
2014. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jobb, bal... Különbség? Igazi váltás nem volt. Mszmp él élt és sajna remélem nem de hát élni fog. Igazi rendszerváltás. Hát olyan nem volt. Amúgy szerintem azért hagyták magukat mert összejátszanak a háttérben. 18 ra lehet ők nyernek mindenki ajvékol aztán megint vesztenek de ugyan az mint a demokrata republikánus. Semmi különbség ugyan azt csinálják. Bush küldi a katonákat irakba. Erre Obama megígéri ő nem fogja. Nyer. Küldi tovább.
2014. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Amivel rágalmazza a Jobbikot (hazudás, leegyszerűsített üzenetek, stb...) az pont rájuk igaz...
2014. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha már nem lesznek a parlamentben.
2014. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ez már kabarés. Önmagának módszeresen ellentmond a műsor alatt, de szerintem észre sem vette magát! Már-már olgának volt kellemetlen.
2014. ápr. 29. 10:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Folyamatosan rágalmazzák a Jobbikot. Szerintem már mániává ment át bennük, úgyhogy nem fog javulni. Az emberek nem agymosottak, de egy ilyen kártékony mánia káros lehet számukra, mint egy fertőző betegség.
2014. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! A te szemléletedben soha. Mint ahogy soha nem lesz gusztusos a Jobbik, Fidesz, vagy bármely párt. És ennek az az oka, hogy te egyszer hallasz valamit, és kikiáltod az egész társaságot a legválogatottabb ocsmány jelzőjű csoporttá. Tudnék én is végtelenül ostoba, cinikus és gazember jobbikost, fideszest, de ettől nem gondolom, hogy mind ilyen.

A Jobbikkal kell vitatkozni, több okból is. De fontos, hogy se jól láthatóan, se bújtatva, implicite, ne legyen helyzeti előnye egyik félnek se. És kizárólag az elhangzottak igazságtartalma, megvalósíthatósága számítson. Tudom, te fölényesen elintézed, de ez nem is olyan könnyű feladat. Kell egy helyszín, amit egyformán elfogad a két fél. Kell egy ugyanilyen moderátor. Kell megfelelő téma. Megfelelő az elfogadás, és a kivitelezhetőség szempontjából (a közönség értse: lehetne Paksról is vitatkozni, de felszínesen hamis, szakmai részleteket meg a döntő többség nem ért - vagyis például ez bár fontos, de nagyon rossz témaválasztás).

Szóval ne ugráljunk olyan nagy mellénnyel. A minősítés érdektelen, bárki azt mond, amit akar, a papír, a média elbírja. Megfontoltan indokolni kicsit nehezebb. Nem is szeretik az ilyen nagyhangú mocskolódók.

2014. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt ugye tudod, hogy az olyan emberek miatt gondolják azt a jobbikról amit, mint amilyen te is vagy. Ahelyett, hogy kulturált módon leírnád a véleményedet, a kérdésed jelentős része trágár mocskolódás, amivel nem meggyőzöl másokat, legfeljebb megsértesz. És sajnos az olyanok a hangosak a jobbiknál is amilyen te vagy.


Patkánynak, korlátoltnak, stb. nem nevezünk senkit. Ezt nekem már az óvodában megtanították, látom nálad nem sikerült.


Süt rólad, hogy érzelemből, és nem észből politizálsz. Na az ilyen ember a legalja, aki nem gondolkodik, csak hagyja, hogy a testében végigmenő biokémiai folyamatok irányítsák a gondolatait.

2014. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9: látom benned az óvodában tanultak maradatk meg inkáb, de nekem már az általános iskolai oktatás is nyomott hagyott: tudok szöveget értelmezni. Nem írtam azt, hogy a baloldal patkány, nézd meg újra.

Az meg gondolom rendben van, amikor ti minősítitek a Jobbikot és a jobbikosokat mocskos náciknak, fasisztáknak meg még ki tudja miknek. Le kéne szállni a magas lóról, és magatokba nézni, mert ti vagytok az igazi gyűlölködők itt, ti nem csináltok semmi mást a mocskolódáson kívül.

2014. ápr. 29. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!