Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek karácsonykor az...

Szeretnétek karácsonykor az "arany csikó jászla körül" ajándékozni a szeretteiteket?

Figyelt kérdés

"Van még néhány megvalósulásra váró álmom. Az egyik, hogy a mai karácsony ünnepünk egyszer visszakerül az eredeti karácsony, a téli napforduló dátumára, és egy ősi hagyomány szerint az ilyenkor megszülető fehér ló fia, az „arany csikó” jászla körül ajándékozhatom meg szeretteimet. Egyszer talán ezt is megélem."


Budaházy György,

a Jobbik (Morvai), a Barikád, és a Kuruc.info kedvenc forradalmára.


Vélemény?


2009. dec. 25. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Én nem láttam kedden ezt a megszülető fehér lovat... azért elég nehezen volna kivitelezhető, ha mindegy karácsonyozó - közel tízmillió - magyar körülötte szeretne ajándékozni. Ráadásul bezavarna, hogy két-három nappal kevesebb idő lenne a vásárlásra...


Nagyjából ennyire tudom komolyan venni ezt.

2009. dec. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretném. De talán egyszer majd túlleszünk ezen is. Annyi minden volt itt már...
2009. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát...én még erről nem hallottam, de nekem mindegy :) ha a keresztények eltorzíthatták az ünnepet és ellophatták a pogányoktól, akkor másoknak is joguk van ehhez...vayg ez csak a nagy vallásmániások kiváltsága? felőlem lehet akármi a "trend" én mindig a szeretet ünnepét fogom megtartani és mindig az angyalkák fogják hozni a fa alá az ajándékot...ennyi
2009. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
10:59-es: természetesen mások is eltorzíthatják az ünnepeket. csakhogy itt Budaházy a víziójában nem csak magára gondol, hiszen akkor nem beszélne arról, hogy "Egyszer talán ezt is megélem.", hiszen senki nem gátolta eddig abban, hogy így ünnepeljen. Valószínűleg itt az egész nemzetre gondolt arra vonatkozóan, hogy hogyan kellene ünnepelni. És ez itt a gond.
2009. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
utolsó, én ezt értem, de szerinted ha így lesz, végigjárják majd a házakat, és börtönbe viszik az egész családot, hogyha nem úgy karácsonyozik, ahogy ők kitalálták?:D
2009. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a Budaházy nem egészséges. Bár szíve joga. Csak most küldi a leveleket a börtönből, írja a szent szövegit, mint anno Hitler a Mein Kampf-ot, és Morva Krisztina jár hozzá istápolni a lelkét, merthogy ez a vandál pszichopata egy politikai fogoly. Nem tudom, hogyan egyeztetik össze azzal az elvvel, amit a Jobbik képvisel, vagyis hogy kereszténység mindenek felett.


De itt nincs ám szó finom különbségekről. Ezen is látszik, hogy a "húdekeresztényekvagyunk" is csak egy maszk, szavazatszerzésre. Amúgy meg az ellenségem ellensége a barátom, akár elmebeteg, akár nem.


"Budaházyt, információink szerint terrorcselekmény elkövetésével és emberölés előkészületével gyanúsítják, ugyanis kapcsolatot véltek találni a jobboldali radikális vezető, illetve a Magyarok Nyilai között." Ezt írják a "politikai fogolyról".

2009. dec. 25. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ehhez a véleményhez annyit tudok hozzátenni, hogy közel húsz éve Bobby Sands-et is leterroristázták a hasonló gondolkodású emberek. Sőt, egy Nobel-békedíjast is házi őrizetben tartanak ugyanilyen ürüggyel.
2009. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__562..


Itt pedig egy másik Nobel-békedíjasról csacsog a Budaházy-párti élcsapat. Gusztusos.

2009. dec. 25. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Budaházy? Ja, az a NBH-s f@sszopó ?


[link]

2009. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!