Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy ne...

Egyetértetek azzal, hogy ne állítsanak a náci megszállás áldozatainak emlékművet?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen megdöbbentő a tiltakozás. Én úgy gondolom, hogy szükséges egy olyan hely, ahol lehet az áldozatokra emlékezni. Pécsett például áll már ilyen szerencsére nem robbantották még fel a gyűlölködők: [link]

Szóval miért baj, ha emlékművet állítunk a megszállás áldozatainak?



2014. ápr. 29. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg normális ember nem állít ilyen baromságot, de ha állít valaki, akkor normális ember nem tüntet ellene, mert van jobb dolga is.


Én mindkét felet idiótának tartom, hogy ilyesmiken rugózik.

2014. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoljunk arra, hogy 70 éve 600 ezer honfitársunkat legyilkolták!
2014. ápr. 29. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem értek egyet, tehát az áldozatoknak állítsanak, ez rendben is lenne. Az emlékmű koncepciója és üzenete nincs rendben, akárcsak a Bánhegyi Ferenc által írt "történelem" és "etika" tankönyveknek sem...
2014. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktorvarga ***** válasza:
63%
hát igen ez direkt csinálják h ezen rugózzunk,a nagy problémákról meg ne essen szó.össze uszitanak mindenkit mindenkivel.
2014. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olgika is megomondta:D

[link]

2014. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Elsőnél a pont!


Már az is értelmesebb lenne, ha az emlékmű árából levest főznénk a hajléktalanoknak! És akkor ez még mindig egy rossz koncepció.

2014. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azért gondoljunk arra, hogy 70 éve 600 ezer honfitársunkat legyilkolták!"


[link]


Én úgy tudom 180 ezeren voltak összesen, de ez az oldal 18 ezeret állít.

Don Kanyarban hány ember veszett oda? Nekik még se állítanak szobrot, pedig ők a hazájukat védték.

2014. ápr. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért akarnak ilyen emlékművet állítani, hogy téged megtévesszenek. Jelentem, fényesen sikerült.
2014. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megszállás áldozatai?

Azok a katonák és civilek akik ellenálltak a bevonuló németeknek? Ilyenek nem voltak.

Vagy a háború áldozataira gondolsz? Ők meg nem a német megszállás alatt haltak meg.


Az emlékmű célja nem az emlékeztetés, hanem hogy felmentse a magyarokat a II. világháborúban elkövetett bűnökre. Mondván: Hát a Birodalmi Sas csak jött, mi persze derekasan kiálltunk ellene és védtük hazánkat, de nem tudtunk fölé kerekedni és csúnya módon elfoglalták az országot.


Ezt ábrázolja a szobor. És ez hazugság. Nem így történt. MI, a magyarok, készséggel fogadtuk a németeket. Tehát a kormány történelemhamisítást követ el.


Adok neked egy esélyt, hogy felfogd, esetleg utánanézz a történelmi tényeknek és megértsd, meglásd az igazságot.

2014. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!