Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép mikor lesz...

A magyar nép mikor lesz megint szép, méltó, régi, nagy híréhez?

Figyelt kérdés

#magyar #mikorleszittazidőújra
2014. máj. 2. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem a magyar nép, hanem a magyar NÉV! Petőfi forog a sírjában.
2014. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

tudom hogy név, előtte megnéztem a versben.

de direkt van így kiírva!

és ezért pont nem forog a sírjában!

2014. máj. 2. 23:27
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Kb. az a véleményem, mint az elsőnek, azt leszámítva, hogy az az 1 millió normális ember szerintem előbb pusztul ki, mint a 9 millió kretén.


Szóval már nem lesz szép. :D

2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha annyit költ oktatásra mint Japán.
2014. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

5# Te mégis hova gondolsz?!? Értelmes dologra költeni a pénzt? Jó hogy nem már azt mondod, hogy kórházakat építenek / újítanak fel. Vagy mit nem, munkahelyeket teremtenek és normális fizetés lesz. Te nem szégyelled magad, ilyen gondolatok mellett?!?

( Erős iróniával írtam, gondolom mindenki rájött. )

2014. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Összesen nincs 1 millió normális ember világszerte.
2014. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Tudod, kedves kérdező, én régen eléggé nagy nemzeti voltam úgy 18-19 éves koromig.

Aztán felnőttem és közben annyi gyökeret ismertem meg a magyarok közül, hogy az valami irtózatos és szép lassan beláttam, hogy ezekért nem éri meg nemzetieskedni. De tényleg, annyi gerinctelen, elvtelen szemétláda van a magyarok között, hogy teljesen felesleges értük bármit is tenni, mert egyszerűen nem értékelik és csak röhögnek rajtad, hogy te jó ember vagy.


Szerintem te is jobban jársz, ha felhagysz ezzel a "csodálatos, varázslatos magyar nép" maszlaggal és kinyitod végre a szemedet.

2014. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem lesznek ilyen kérdések, kérdezők.
2014. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

A magyar NÉP most is az.

Csak tudod vannak, akik még mindig a múltban élnek, és azt hiszik, hogy az úton visszafelé kell haladni.

Pedig egy kis gondolkodással rájöhetnének, hogy aki egy helyben topog, vagy visszafele nézeget, az lemarad.

Nem siránkozni kell a múlt (egyébként valóban igazságtalan) eseményein, hanem előre kell tekinteni, és azt nézni, hogy hogyan lehetne a jelenlegi helyzetből a legjobbat kihozni?

Egy biztos: nem azzal, hogy zokogva nyalogatjuk a sebeinket.

2014. máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Amint a Fideszt kitakarítjuk a parlamentből.
2014. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!