Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastátok már a ZÖLD PÁRT...

Olvastátok már a ZÖLD PÁRT programját? Vélemények?

Figyelt kérdés

Innen lehet letölteni!


[link]


Olvassátok végig én megtettem, de kiváncsi vagyok mások mit gondolnak erről!


2009. dec. 26. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Álom. Az én álmom is. Sajnos. Amíg ember él a földön soha nem lesz egyetértés. Szavazz rá. És a társadalom megosztottságát ez is fogja tükrözni. De én azt mondom, hogy előre kell nézni nem visszafelé. Hogy mit is akarok mondani. Nem tudom, de mennem kell, mert az ápoló vár a tabikkal.
2009. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Bevallom hogy nem olvastam végig, csak bele olvastam.

De úgy látom hogy a Jobbiknak egy ködösebben fogalmazott, és halványabb, és visszafogottabb, hasonmása. „ pontosan a radikalizmus hiányzik belőle”


Mindazonáltal örülök hogy, lassan de biztosan kialakulnak olyan pártok akik látják az igazi problémák gyökereit! Sok szerencsét nekik! Én maradok a Jobbiknál, mert csak a radikális megoldások segíthetnek rajtunk!

2009. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Jobbikosként mondom, hogy nekem tetszik.
2009. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Álmodozás,mint a Jobbik programja is.Ha beszélünk valamiről,az még nem megoldás, legfeljebb óhaj.
2009. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
És kikből áll ez a Zöldpárt? A honlapjukon egyetlen nevet, aláírást sem találok, csak mobilszámot és postafiók címet... Nekem az ilyen mindig "gyanús".
2009. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Köszi, hogy belinkelted. Nem is tudtam, hogy van ilyen.:)

Néhány gondolat nagyon hasonló a Jobbikhoz, például a mezőgazdaság-politika. De nekem sokkal jobban tetszik az egész arculatuk, mint a Jobbiké (mondjuk a Jobbikot egyenesen gyűlölöm, és NEM, NEEEM vagyok "kommunista", hanem jobboldali, magyarérzelmű ember vagyok).

Ezt a pártot ezerszer szívesebben látnám a Parlamentben, mint a Jobbikot.

2009. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14


A stop.hu -n úgy olvastam hogy ez a Tomcat néven ismert Polgár Tamás pártja, de semmi sem biztos csak ha felhívod a telefonszámot és találkozol velük...

2009. dec. 26. 17:12
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Kb. olyan, mintha az LMP és a Jobbik programját összekeverték volna, és az egészet a Szcientológia egyház reklámozná :)


Értelmetlenség, de nem zavaró, mert sohasem fognak tudni még elindulni sem a választáson, nem hogy 1%-ot elérjenek.

2009. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen, ez annak a Polgár Tamásnak a pártja, akiknek volt egy (vagy több) érdekes ügyük kopogtatócédula-gyűjtés során.

Meg az a Seres "nempolitizálok" Mária (indult EU választáson is) féle csapat, amelyik aláírást gyűjtött a képviselők adóztatásáról (ami egyébként nemes és szép cél lett volna, ha valóban azt a célt szolgálja - de így csak azt sikerült megvalósítaniuk, amit valóban akartak: jópár százezer újabb lehetséges kopogtatócédula begyűjtését).


A leírtakkal nagyjából egyet is értenék.

Kár, hogy csak nagy szavak, valódi elgondolásnélkül. A problémát mások is látják, és sokan hangoztatják is (mert olyan divatos manapság az ilyesmi), de működő megoldást senki nem mondott még rá.

Ja, és kár, hogy a Zöldpárt féle banda már a megjelenésekor is elvesztette a hitelét sokak szemében.

2009. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De már miért ne mondana megoldást?


Ott van kimondja feketén fehéren hogy banki sorban állás helyett tünés a mezőre kapálni!


És azt is kimondja hogy milyen törvéyneken kell változtatni vagy megreformálni az alkotmányt..


Illetve hogy Multik Haza!


Mondom hogy olvassátok végig...

2009. dec. 26. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!