Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kommunizmus köszönt vissza...

A kommunizmus köszönt vissza ránk?

Figyelt kérdés

[link]


Most ezt egységesen akarják.

Bejött a dohánytrafik. Tiszta 50-es évek. Amior legelőször láttam, az 50-es években éreztem magam.


"Erős, egészséges, bátor dolgozókat nevel." van a képen.


Bejöttek a motivációk is, már külön oldalak is vannak belőle, a médiában a reklámokba is a motivációt használják, mint piac stratégia.


Ezeket felhasználják, vagy kapóra jön.

Motivációtól leszünk "bátrak"

Melyik évben jött ez be, hogy a motivációnak külön internetes oldalt hozzanak létre, és már jelen van a médiában, mindenhol, feltűnőbben hirdetve, mint bármikor, nyíltan kimondja: Motivállak, vagy motiváld magad ember!

Ezelőtt a régi időkben is volt motiválás, de az rejtett volt, nem használták ezt a szót tudatosan, hogy motivállak, motiváció.


A média a sok mozgásra, flash mobozás-ra (tömeges tánc, vagy sport) biztat ember tömegeket az utcán. Így leszünk "erősek" vagy kitartóak.


Szintén a média és a politikusok is az egészséges étrendre szólította fel az embereket. És a dohányzásról való leszokásra. Így leszünk "egészségesek".


Szóval, ha visszatér a kommunizmus, akkor azt egy egészséges, bátor, erős, mindenre elszánt emberi nép fogja üdvözölni. Ezért készítenek már fel mindet ezekre.


Nem furcsa tény, hogy mindezek megjelenése a motiváció, mint tett, és ennek szava "nyílt használata" nevezzük nevén a gyereket, motiválunk benneteket emberek.


Tehát mindezeknek a megjelenése (motiváció, dohánytörvény és trafik, egészséges ételek) az Unió hozta be, mint szabályt.


Egészséges ételek, megszabta az unió, mennyi só, cukor lehet az ételben, a dohánytörvényt is az unió hozta be.


És lehet, hogy nem csak Magyarországon köszönt vissza az a kommunizmus, hanem az Unió tagállamaiban is.


Amint egyszer utánanéztem, az unió nézi a földműveseket is a termőföldeken, mint dolgoznak, műholdakkal.



2014. máj. 8. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a mutyizmus.
2014. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 23:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Nevet nem mondok, de az a valaki gyárakban létesít az embereknek munkát. És oda "tuszkolja" be őket.
2014. máj. 8. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem sózzák az óvodás levest?
2014. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Még mindig nem sózzák az óvodás levest?"


Amikor megláttam a szövegben a "motiváció" szót, egyből legörgettem az aljára, mert pontosan ezt akartam kérdezni. :D

2014. máj. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozgásra és egészséges étrendre ösztönzik az embereket? Komolyan mondom, ezek szörnyetegek bazki.
2014. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!