Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés egy Gyurcsány...

Milyen érzés egy Gyurcsány hívőknek, hogy 55 szavazat kellett volna ahhoz, hogy ne legyen meg a Fidesz 2/3-a?

Figyelt kérdés
55 szavazaton múlott a Fidesz 2/3! Tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés nektek, hogy Fletó 55 ember miatt lett csak biodíszlet a Parlamentben?

2014. máj. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Jah 55 mi?

Ilyen pontosan megtudták számolni?Véletlenül sem volt csalás... áá nem.

2014. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Fletóék a bosszú népe. Szerintem 55 ismeretlen emberen állnak bosszút. Random magyar irtás.


Az én véleményem, hogy erről egy szobrot kellene állítani a Kossuth téren. 55 ismeretlen hős emlékére.

2014. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

"Fletóék a bosszú népe"


Ez szó szerint igaz.


Összetételben és indentitásban is.

2014. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmi különösebb. Habár sok szempontból tisztelem Gyurcsányt de nem vagyok hívő. Szerintem tök mindegy, hogy 2/3 vagy egy híján 2/3. Amire a 2/3 kell, azt már elvégezte az előző parlament. AB kiherélve, Költségvetés ellenőrzés kasztrálva. Köztársasági elnök 2/3-os többséggel egyből megválasztva kinek mandátuma nem fog lejárni egyhamar. Alkotmány módosítva.
2014. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Őszödi Ferenc ***** válasza:
65%

8 év alatt már szétloptuk ezt a k**va országot, nem nagyon izgat, hogy 55 böszme kire, vagy kire nem szavazott.

Viktor tőlem elkapargathat ezen a szemétdombon, lelke rajta...

2014. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Fletó nem hülye jól tudta hogy nem nyernek csak arra kellett az ö.fogás hogy bent legyen, ennyi.
2014. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!