Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon vajon vannak...

Ezen az oldalon vajon vannak Izraeli bértollnokok?

Figyelt kérdés

Szinte mindenütt vannak, és nem is ma kezdték!

[link]


2009. dec. 27. 20:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

a barikad.hu mint hírforrás?

én a helyedben nem égetném magam...

(nekem úgy tűnik, sokkal inkább jobbikos bértollnokok járnak errefelé/is/...)

2009. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
talán van
2009. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
100 % hogy vannak.En mar meggyozodtem rola hetekkel ezelott.Irtam is egy ilyen valaszt.Sott meg olyan is van amikor azt mondjak hogy ok Jobbikosok es direkt ugy allitjak be magukat hogy bunkok,vadak.Nem vicc.Konkretan emlekszem egy valaszolora.Ha megtalalom beteszem.
2009. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy a Kurucz-infó és a Barrikád.hu is bértollnoka valakiknek,meg az itt megjelenő fanatikus Jobbikosoknak is meg van "gazdája",miért ne lehetne másnak is bértollnoka?
2009. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

LoL, barikád! a másik jómadár társaság. :)

igen, vannak. én is az vagyok. és tényleg nem ma kezdtük. és felvásároljuk Magyarországot, mert szükségünk van egy csődközeli államra nulla gazdasággal, tré infrastruktúrával, pazarló bürokráciával, tolvaj elittel, csóró emberekkel, munkahelyek nélkül, pocsék valutával, és négyszázkilencven csilliárdnyi adóssággal.

persze, mi zsidók ilyen hülyék vagyunk, világ életünkben ilyen rossz üzleteket kötöttünk, azért nem vittük semmire, és azért van csődközelben Izrael. :)


think again.

2009. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
20.34.-nek.Aki nincs veled egy véleményen,az nem bértollnok,csupán józanul gondolkodó ember.Én sem értek veletek egyet,de nem vagyok senkinek a bértollnoka.És egyik pártnak sem vagyok a híve.
2009. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
Ha vannak is, biztos h nem fognak itt jelentkezni :))
2009. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%

azt nem tudhatom, hogy vannak- e izraeli bértollnokok, de jobbikos bértollnokok bizonyosan nincsenek.

ők ingyen és bérmentve, önszorgalomból hülyék...

2009. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

20:38

En nem azt mondtam hogy mindenki bertollnok aki nem ert velunk egyet,hanem azt hogy konkretan vannak ilyen emberek ezen az oldalon.Megismerem a stilusat,nem beszelve az azonos %-rol {tudom hogy vannak egyforma %-ok)es az egyik valaszaban egy normalis ellenerves 2 oldallal kesobb meg egy AlcaJobbikos aki ilyeneket ir hogy Pl.Kinyirunk minden ciganyt meg zsidot stb...Na erre persze sokan elrettennek a Jobbiktol es eppen ez a celjuk.

2009. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%
Azt hiszem, túl kis pont vagyunk mi ehhez.
2009. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!