Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes ezen az oldalon...

Érdemes ezen az oldalon politizálni?

Figyelt kérdés

Hányan olvassák ezt, és kik, ha én folyamatosan az első 50 között vagyok a topplistán, akkor nem lehet olyan népszerű ez az oldal. 50-60-an vitázunk itt, egymásra mutogatva?

Tudtok olyan helyeket, ahol olyanok is olvassák a hozzászólásokat, akik tehetnek is valamit érdemben az országban élő többség jólétéért?


2011. márc. 16. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg olvassák,legalábbis Szalai Anna Mária,de nem törődnek az emberek véleményével.
2011. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Politizálni lehet, lehet vitatkozni is, de minek? Nem látunk be a kulisszák mögé. Nem tudjuk kik az úgynevezett szürke eminenciás-ok Itt arról lehetne vitatkozni, hogy melyik párt mit művelt. De arra meg kár a szót vesztegetni. Megakarsz győzni valakit, hogy a te pártod a jobb? Vagy van valami más célod? Szerintem egyik 19 a másik egy híján 20. Szerintem most még mindenki a várakozás állapotában van, "majd meglátjuk "
2011. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Egyre kevésbé látom értelmét, nagyon alacsony a színvonal. Unalmas politikai félanalfabétákkal alap dolgokról vitatkozni.
2011. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
A választásokig nagyon pörgött az oldal. Mivel most jól mennek a dolgok nincs ok vitázni.
2011. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

43

Melyik országba emigráltál? Könnyű kijutni? Állást mennyire nehéz találni?

2011. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

43%-

kakis a nyelved

2011. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.Annyi értelme biztos van,hogy legalább levezeted a feszültséget és kiadod magadból a kiadandót.


10:48

Akkor váljék egészségedre a narancs amit lenyeletnek veled.

2011. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy érdemes-e azt nem tudom, mindenki döntse el maga.

"Tudtok olyan helyeket, ahol olyanok is olvassák a hozzászólásokat, akik tehetnek is valamit érdemben az országban élő többség jólétéért?"

A politikusok nem olvasnak hozzászólásokat.

2011. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem
2011. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!