Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem értik, hogy...

Sokan miért nem értik, hogy miért Oroszország pártját fogjuk?

Figyelt kérdés

Európából teljesen kiszorult a konzervatív jobboldal, Oroszországban meg még megvan.


Az európai, magukat konzervatívnak vallók Fidesz és annak európai frakciójában levők egyáltalán nem konzervatívak, teljesen elliberalizálódtak, elfajzottak.

Egészen a 60-as 70-es évekig az Egyesült Államok képviselte a konzervatív jobboldali értékeket.Akkoriban az USA volt a legegészségesebb értékrendű ország.


Oroszország Szovjetunióként a legsötétebb, legfélelmetesebb, európai értékeket tagadó, sárba tipró ország volt.De, ma egyedül ők képviselik azokat.

Egyedül ez az ország tartalmazza ma a történelmi európai értékekből a legtöbbet, mondhatni valami maradt benne a "régi" Európából,ami az Európai Unió államaiból, főleg a nyugatiakból teljesen kiveszett.



2014. máj. 12. 15:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Ne aggódj, ezeket a nem európai értékek, mint tolerancia, egyenlőség, nyitottság a magyar társadalom elutasítja. Mindig az elmaradott diktatúrákhoz húzott a többség, most sincs ez másképp.

Ezt soha nem értettem, más szexuális irányultsága, identitása miért érdekel másokat? A saját normálisságodat bizonygatod így, de minek? Okunk lenne feltételezni, hogy te sem vagy normális?

2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

15:40 Te szerencsétlen. Azok az oroszok nem azok akik most vannak.

Ennyi erővel Merkel is náci és hitlert követi. Meg a franciák napóleon nyomdokaiban járnak. A spanyolok meg armadákkal akarnak földeket hódítani. Az amcsik irtják az indiánokat. Az olaszok meg fasiszta mintára római birodalmat akarnak meg inkvizíciót.

-_-

2014. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Én voltam Oroszországban, olyan mint a cigányok...kritikán aluli.
2014. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%
De jó hogy itt mindenki világutazó. Örülök hogy ennyi pénzetek van. Mi vett rá hogy odamenjetek? Biztos csak kényszerből egy nagy olajvállalattal szerződtetek igaz?
2014. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ma 15:31


Értem. Legközelebb azért fejezd be a mondataid, mert így eléggé illúzióromboló olvasgatni egy egyébként érdekes kérdést, illetve véleményt.

2014. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

"15:40 Te szerencsétlen. Azok az oroszok nem azok akik most vannak."


Ez két éve volt. De biztos két év alatt kicserélődött az egész ország.

2014. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja bocs, én 44 vagyok, nem 40, akkor félrement
2014. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
"Ezt soha nem értettem, más szexuális irányultsága, identitása miért érdekel másokat?" --> Na ez az, senkit sem érdekel, mégis provokálják a többségi társadalmat a deviánsok.
2014. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Ne aggódj, ezeket a nem európai értékek, mint tolerancia, egyenlőség, nyitottság a magyar társadalom elutasítja."


A magyar társadalom nagyon helyesen elutasítja a nemzetellenes liberalizmust, szerencsére már nem tudja egy 5%-os agresszív törpepárt irányítani az egész kormányt, mint általában tette. A "tolerancia, egyenlőség nyitottság" maximum valami elcseszett liberális értékrend szerint "európai" érték. Európát nem ti építettétek fel, de ti fogjátok lerombolni a nemzetállamok leépítésévél, a bevándorlók betelepítésével, és a családok szétverésével.


Tolerancia = tűrés. Tűrni azt kell ami kellemetlen. Ez mégis hol érték?

Nyitottság = amennyiben ez nyitottság a különböző társadalmi devianciákra, akkor természetes hogy nem kérek belőle

2014. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Tolerancia = tűrés. Tűrni azt kell ami kellemetlen. Ez mégis hol érték? "


Majd megtudod amikor téged nem tűrnek el. Akkor majd hirtelen kell minden európai érték.

2014. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!