Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik Magyarországot köpi...

A jobbik Magyarországot köpi szembe?

Figyelt kérdés
Hiteltelenné vált a jobbik amikor elkezdte az oroszok valagát nyaldosni. Egyszerűen nem lehet nekik megbocsátani a 2. világháború közbeni(nőket erőszakoltak meg) és utáni tettükért. Amikor is ártatlan magyar és német embereket hurcoltak kényszermunkára. Azzal egyetértettem volna, ha a teljes akkori nyilas vezetést viszik,(vagy kivégzik őket, értük nem lett volna kár) de akinek semmi köze nem volt a magyar hadsereg háborús bűneihez miért kellett bűnbaknak beállítani? Persze még 56 ról nem is beszéltem, meg az ország elszegényedését okozó szocializmusról. Lehet most itt azzal dobálózni, hogy ez egy másik oroszország, de jelenleg sem szalonképesek és nem is lesznek soha mert ők barbárok maradnak. ÉN NEM FELEJTEK!
2014. máj. 13. 02:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Magyarországot, a szavazóit és saját magát is.
2014. máj. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

És az megbocsátható volt amit magyar hadsereg náluk művelt?


Nem az oroszokat akarom védeni, de háború volt, Ilyenkor egyik fél sem különb a másiknál, az amcsik pl sokkal állatabbak voltak csak erről nem beszélünk ugye mert ugye ők nem minket erőszakoltak meg, hanem a németeket. Valahogy arról sem beszélünk, ahogy a magyar katonák erőszakolták az orosz nőket és még mi mindent műveltek ott.


Meg kell érteni, háború volt. Senki sem volt jobb a másiknál!

2014. máj. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szántóvető ***** válasza:
70%

míg a szocializmusban volt életképes Magyar gazdaság,most az eu-inkubátorra vagyunk kötve,e nélkül a köldökzsinór nélkül már rég államcsőd állt volna be.most akkor melyik volt a jobb(ik?) uniós ország vagyunk,a fizetésünk neetséges pedig a Magyar ember többet dolgozik mint egy nyugati,mégsincs semmi látszatja.

a háború borzalmas volt,a Magyar katonák is erőszakoltak főként jugoszláv nőket,mondjuk a szerbek sem felejtenek,kiírtanának minket ha tudnának.

szóval én nem értem a Jobbikkal szembeni ellenérzésedet.

2014. máj. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2/ az sem volt megbocsátható amit a magyar hadsereg csinált a keleti fronton. erre mondtam, hogy a vezetés tehet róla őket terhelte a felelősség. már alapból azért is, hogy szembeszálltunk az oroszokkal nevetséges volt... csak az oroszok az átlagembereket állították be bűnbaknak és meghurcoltatták őket. ami nagyon primitív dolog azt hiszem.
2014. máj. 13. 06:07
 5/20 A kérdező kommentje:
azt pontosan nem tudom, hogy az amerikaiak mit csináltak a németeknél, de ők a háború után nem hurcoltatták meg a németeket. a katonákat leszereltették és hazaengedték. Nürnbergben pedig a háborús bűnös nácikat vonták felelősségre nagyon helyesen! szóval én nem említeném egy lapon őket az oroszokkal. sokkal racionálisabban, nyugatias módon rendezték a történteket és nem elvakult ostobasággal mint a ruszkik.
2014. máj. 13. 06:17
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

"de ők a háború után nem hurcoltatták meg a németeket. a katonákat leszereltették és hazaengedték. Nürnbergben pedig a háborús bűnös nácikat vonták felelősségre nagyon helyesen!"


Te is tudod, hogy ez nem igaz. :)

2014. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

"ÉN NEM FELEJTEK!"...lol, úgy csinálsz mintha te lennél valaki, meg mintha átélted volna az egészet.


Az egész Nürnbergi per meg egy ámokfutás volt a szövetségesek részéről...és mellesleg a szovjetek is jelen voltak ott.


Amúgy az oroszokról nekem is megvan a véleményem, a politikáról meg csak annyi, hogy mindig húz valamelyik oldalra. Mondjuk vicces kiemelned a Jobbikot, főleg annak tekintetében, hogy Orbán királyunk is elég erősen orosz, kínai oldalra húz. Az MSZP meg a többi magyarellenes párt meg alapból a korábbi rendszer leszármazottjai.

2014. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem felejtek mert nem tudom nekik megbocsátani. itt most ez alatt nem azt kell érteni, hogy majd egyedül nekirontok az oroszoknak, mert én nagyon erős vagyok... egyébként távoli rokonom érintett volt a málenkij robotban. szóval emiatt jobban magaménak érzem. a többibe nem mennék bele. annyit hozzátennék még, hogy inkább a nyugat mint kelet.
2014. máj. 13. 07:50
 9/20 anonim ***** válasza:

Az oroszok a történelem során nem voltak "baráti" nép, mint pl a lengyelek.


De ha akkora nemzeti érzésű vagy: ha a Felvidéken a magyarlakta részeken tömegek tüntetnének, hogy újra Magyarországhoz csatlakoznának, akkor támogatnád? Oroszország meg Ukrajna kapcsán ugyanez a helyzet.

2014. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

"hogy inkább a nyugat mint kelet."

Na látod, ez a lényeg! ! ! Inkább kelet, mint a velejéig romlott, libernyák nyugat.

2014. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!