Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hozzányúlnak a...

Szerintetek hozzányúlnak a kényes érdekekhez?

Figyelt kérdés

Egyrészt, egészség ügy, önkormányzatok, nyugdíj?

Másrészt multik, mezőgazdasági támogatások, bankrendszer, Eu s pénzek elosztása?

Vagy megint az átlag embereken akarnak mindent meghúzni?


Vagy keverve alkalmaznak valamit?

Mi lenne a te álláspontod?


2009. dec. 28. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne egy rendes közgazdászt odaültetni, és nem kihátrálni mögüle. Persze, sok embernek (az átlag embereknek) is szar lenne eleinte, de nincs mit tenni. A legnagyobb baj, hogy ha ezekhez hozzányúlnak, mindenképpen szar lesz valakinek.

Multik meg jöjjenek, támogatást az EU szabja meg, bankrendszerhez nem tudnak hozzányúlni.


(Amúgy a mezőgazdaság helyzete is megérne egy misét, nem feltétlenül a jelenlegi helyzetet kéne konzerválni a támogatásokkal: ne csodálkozzon már annyi ember, hogy egy 50000 birkát tartó mezőgazdasági szövetkezet olcsóbban adja a dolgokat, mint egy 5 birkát tartó)

2009. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
És te mit gondolsz? Mit hallasz a FIDESZ-től? Én azt hallom, hogy eddig minden rossz volt, ezután minden jó lesz. Semmi konkrétum. Ha lenne valami érdemi elképzelés, azt azért már tudnánk. Nincs agymunka, nincs szellemi háttér, nincs elképzelés semmire. Úgy hogy marad alapvetően a sehova se vezető húzd meg-ereszd meg.
2009. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Én azt hallom, hogy eddig minden rossz volt, ezután minden jó lesz."


Semmi olyat nem mondanak, hogy minden jó lesz. Szakértői apparátusuk pedig a háttérben már régóta dolgozik.


[link]


Pont a hozzád hasonlók miatt a háttérben. Te ugyanis szoci forrásokból "ismered" a fidesz álláspontját, vagyis akármit mondana a fidesz, azt eltorzított formában ismernéd meg.

2009. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Egyrészt, egészség ügy, önkormányzatok, nyugdíj?"


Rossz helyen kopogtatsz, ha azt hiszed, hogy a Fidesz majd végrehajt valami "mindent privatizálni/bezárni/leépíteni" jelszavú dogmatikus programot csak Seres Laci, Tótawé, Bokros és a többi félművelt vulgárliberális két szép szeméért.


"Vagy keverve alkalmaznak valamit?"


Minden életképes és normális politika kevert, vegyes, azaz a valósághoz alkalmazkodik, nem dogmákhoz.

2009. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23.22: Kösz a linket, ez tényleg segít valamennyire az eligazodásban. De tévedsz, amikor azt hiszed, hogy én szoci forrásból dolgozok. Mindent olvasok a kurucinfotol a nolon át a 168oraig, meg több csatornán nézek politikai műsorokat. Az a mondat, amit kiemeltél tőlem persze költői túlzás volt, fogalmazhattam volna picit árnyaltabban, csak akkor egy mondat helyett ötöt kellet volna írni. Minden esetre nekem továbbra is van egy erőteljes hiányérzetem. Itt állunk a pártod kétharmados győzelmének kapujában, és alig tudunk valami konkrétumot. Pl. nekem az nem elég, hogy csökkentjük az adókat, ha lehet. Milyen adókat, mennyivel, milyen ütemezésben, és mitől függ mindez? Itt csak egy konkrétum volt, az ingatlanadó eltörlése, de semmi a szja-ról, az áfáról stb. És aztán azt is ki kéne fejteni, ha tényleg lesz adócsökkentés, az minek vagy kinek a rovására lesz. Honnan veszik el rá a pénzt? Mert valahonnan el kell. Azt Járai Zsigmond is kibökte egy interjúban, hogy másképp bizony nem megy. Szóval nekem ez a FIDESZ-propaganda alapvetően továbbra is a népmesék szintjén mozog. Nem volt világos, mire céloztál azzal, hogy a szakértők a háttérben dolgoznak. Csak nem arra, hogy az MSZP miatt kell titkolniuk, hogy min dolgoznak? Ebből a nagy titkolózásból mindig az szokott kisülni, hogy nincs is semmi a háttérben.
2009. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mindent olvasok a kurucinfotol a nolon át a 168oraig"


Na persze, "mindent".


NOL és 168 óra: MSZP-s pártújságok

kurucinfó: jobbikos pártújság.


Mindkettő brutálisan fidesz-ellenes.


Figyelj, én megértelek. Van ebben az országban 20-30% ember, aki szenvedélyesen gyűlöli a fideszt és Orbánt. Nektek minden mindegy, felőletek az ország akár teljesen tönkre is mehet, csak egy a fontos: ne a Vérfarkas kerüljön kormányra. Titeket ez a gyűlölet vezérel, ezért elég egyszerű lények vagytok. Még pártatlannak is bírjátok magatokat képzelni, mert a gyurcsányista szemetet ugyanúgy megeszitek, mint a jobbikos szemetet, hiszen mindkettő ellentmond a Sátánnak (mármint Orbánnak). Szerencsére nem ti fogjátok eldönteni a választást, ebben az országban kisebbségben vannak a hozzád hasonló gyűlöletvezérelt fanatikus barmok.


"Szóval nekem ez a FIDESZ-propaganda alapvetően továbbra is a népmesék szintjén mozog."


Ezzel szemben a jobbik politikája és Gyurcsány programja pöpecül bizonyított, igazolt, kompetens programok.

2009. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hozzá kellene nyúlni a segélyekhez,egyes nyugdijakhoz.Az azért durva te dolgozol mondjuk nettó 60 ezerért ,más akimeg semmit nem csinál jóval több pénzt kap...Kiváncsi leszek lesz -e mersze hozzá az új kormánynak,mert a gazdasági fellendüléshez komoly változtatás kell(ene).
2009. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23:22

Tán nem kéne a nemzetet kiskorúsítani. Vagyunk páran, akik nem szimpátia alapján szeretnénk választani, hanem a programok ismeretében. Kapaszkodj meg: semmi bajom pl. Orbán Viktorral, annál több a bugyuta aktivistáival, akik magyarázzák a magyarázhatatlant. Pl. azért nem ismerhetjük a konkrét programot, mert a csúnya másikak majd jól félremagyarázzák.

2009. dec. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9.42: Ne ijedj meg tőlem, nem is akarom eldönteni a választást, ugyanis régen eldöntöttem, hogy senkire se szavazok!


a Gyűlöletvezérelt Fanatikus Barom (ez a legszebb, amit évekre visszamenőleg itt kaptam, majd jól megjegyzem, hogy másnak is így tudjak bemutatkozni)

2009. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mindent olvasok a kurucinfotol a nolon át a 168oraig"


Ebből még nem szűröm le, hogy az illető csak Fidesz ellenes orgánumokat olvas, ennyi erővel azt is írhatta volna, hogy a Népszavától kezdve a Magyar Hírlapon át a Heti Válaszig. Ismerjük, ez egy szokványos megfogalmazása a felsorolásoknak. De drága jó narancsos barátunknak csak annyit tudok mondani, remélem valóban nincs akkora baj, mint azt hisszük, és akkor a következő 4-8 stb évben minden jó alakul. Remélem valóban nincs akkora baj ebben az országban, hogy ahhoz radikális változás legyen szükséges, mert akkor nyerünk 4 évet. Reméljük elég csak a Fidesz kozmetikázása és minden megszépül. A baj csak az, hogy egyáltalán nem azt érezzük: nincs akkora veszély. Szóval kedves narancsos barátunk, fogsz te még csalódni a te Viktorodban! Sajnos!

2010. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!