Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik egyet értenek a Fidesz-MSZP koalícióval?

Figyelt kérdés
Az interneten rá kerestem, és azt írtam be, hogy FIDESZ MSZP koalíció. Tényleg létezik, én nem szavazok rájuk, mert nem a magyarok érdekeit képviselik!

2014. máj. 17. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem, hogy létezik ma olyan párt Magyarországon, amelyik a magyarok (értem ezalatt a magyar állampolgárok érdekeit képviselik.

Mégis a Fidesz, az MSZP, és a szándékosan magáról a valóságtól teljesen mást mutató Jobbik mostani politikájával lehet létjogosultsága, ha a Fidesz támogatottságának csökkenése mellett a Jobbik támogatottsága fog megerősödni. Mert nincs kétség, ami egyszer fent van (lásd Fidesz jelenlegi népszerűsége), az nem marad a végtelenségig fent.


Persze nem vagyok naív, elég nagy a valószínűsége, hogy még akkor sem lesz Fidesz MSZP nagykoalíció, ha az országot megtámadnák. Inkább hagynák a történelem süllyesztőjében elveszni az országot,mint az ország érdekeit nézni és összefogni. Ez a "magyar átok".

2014. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Elmehet a CÖF a p.-ba.

Ifj. Lomnici egy b@romarc.

2014. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Magyarország európa egyetlen országa, ahol a nép nem az, aminek mondja magát. Te sem vagy magyar, sőt egyik szomszédom sem magyar (származásilag értem). Van itt roma, horvát, boszniai, német, lengyel, izraeli, de EGY magyart sem láttam. Ennyi erővel akár az egész országot át is nevezhetnék valami mássá. A gond az, hogy ezek a népek sem értik meg egymást egészen, és ameddig ilyen "kevert" lesz a népesség és nem kvázi egyetlen egy nép fog uralkodni, addig magyarországon nem lesz egyetértés, addig a roma, horvát, boszniai, német, lengyel, izraeli bármit is csinál, NEM fog tudni érvényesülni, ki kel mennie az országból, mert itt a különböző származásúak nem dolgoznak össze, hanem egymásnak esnek, és akadályozzák egymást. Hiába dolgoznak össze ugyanazon származásúak, a másik úgyis ellenük dolgozik. Ezért ha lenne egy párt, ahol a gilisztákat imádják, lesz itt olyan embert, akik megszavazzák őket, és ha egy sorozat gyilkos fog hatalomra kerülni, itt lesz olyan, aki éltetni fogja. Most már teljesen mindegy, hogy kinek az érdekeit nézi. Most már mindenki úgy gondolkozik, hogy a saját érdekeit nézze, és jogosan, ugyanis VAN még rajta kívül x db népcsoport, akik ugyanúgy ellene dolgoznak. Ezért van ez.
2014. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, neked adok most igazat :D
2014. máj. 17. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon bevadultam erre a szemét Lomnicira, írok neki egy olyan levelet, hogy leszárad a p@cse.

Hogy mer ilyet mondani?

nem azért lett elzavarva az mszp, mert baloldaliak, hanem mert ocsmány férgek voltak. És most jön ezzel a hülye dumával, hogy kormányozzanak együtt a keresztény meg a szociáldemokraták, mint Németországban. Szakadjon rá az ég! Mondjon le azonnal a szóvivői tisztségéről.

2014. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Látod látod ?

A Fidesz és az MSZP mindent megtesz a Jobbik hátraszorítás érdekében...a pénz az úr :)

Érdekes, hogy mennyire ellentétes eszméket vallank, mégis képesek a Jobbik miatt összefogani egymással...csoda lenne ? jah nem, ez csaka pénzről szól, nekik.

2014. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
És mikor? 2018-ban? Addig biztos nem. Az meg még messze van.
2014. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is létezik ezért is nem volt elszámoltatás 2010-ben és nem lesz 2022-ben sem.
2021. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!