Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak az EP-választáson?

Kire szavazzak az EP-választáson?

Figyelt kérdés

Most életemben először tényleg nem tudom, mert annyira leamortizálódott a magyar politika.


- A FIDESZ-re nem akarok, mert rühellem a Ceausescura hajazó Orbánt és rendszerét.


- Az MSZP-re nem akarok, mert Mesterházyt egy üres fejű, elképzelés nélküli hatalommániás bohócnak tartom. Ha az MSZP-re szavaznék, ezt Mesterházy tévesen úgy értelmezhetné, hogy lám ő megerősödött.


- A DK-ra nem akarok, mert Gyurcsány már bizonyított: Jó dumás, lyukat beszél az ember hasába, de kormányozni nem tud, és ezt az őszödi beszédben ő is bevallotta.


- Az Együtt-PM-re nem akarok, mert egy harmatgyenge, bázis nélküli, szánalmas, a politikai hatalomra alkalmatlan értelmiségi csoportocskát látok bennük. Ezen kívül engem teljesen tönkrevágna egy ingatlanadó, amit Bajnai egyszer már majdnem bevezetett. És a sorozatos megszorításokból álló neoliberális örökös "válságkezeléséből" se kérek.


- Az LMP-re nem akarok, mert szintén egy bázis nélkül, de önmagától rendkívül elszállt, irreális értelmiségi csoportocska. Önteltségük az egykori SZDSZ-ével vetekszik, ráadásul Schiffert Orbán szekértolójának tekintem.


- A Jobbikra nem akarok, mert egy demokráciatagadó, rasszista falkához sincs semmi közöm.



2014. máj. 18. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Maradjál otthon inkább megspórolsz magadnak időt és utazási költséget én magam is ezt teszem, semmi értelme nincs amúgy sem, nincs egy olyan párt sem akivel én is együtt tudnék érteni.
2014. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Szavazz magadra.
2014. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szántóvető ***** válasza:
76%

amiket kihagytál:

-Haza Nem Eladó Mozgalom

- Seres Mária Szövetségesei

ez nyolc párt,ezek közül 4 kormányzott eddig.

Úgy látom hogy neked senki sem jó,szerintem azért mert embergyűlölő vagy.Inkább maradj otthon ahogy az 1.válaszoló is tanácsolta,az lesz a legjobb.

2014. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szavazz a legkevésbé rosszra. Tökéletes párt úgysem lesz soha.
2014. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

"- A Jobbikra nem akarok, mert egy demokráciatagadó, rasszista falkához sincs semmi közöm."


Azért ez nem igaz...

2014. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ne a piros zászlóra, ennyi.
2014. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3! Esélytelen, komolytalan senkikre természetesen nem akarok szavazni. Nem vagyok embergyűlölő, csak van egy minimális minőségi igényem, és sajnos átlátok azon, ha valaki hülyének néz. Vagy az lenne a jó, ha szélhámosok maszlagján élnék?


Kár, hogy idáig jutott ez az ország, és azt hiszem, azokra hallgatok, akik szerint ebben nem is kell résztvennem. Csak ez azért szomorú, mert eddig minden választáson ottvoltam.

2014. máj. 18. 19:22
 8/14 szántóvető ***** válasza:
"Kár, hogy idáig jutott ez az ország"-ezzel tökéletesen egyetértek.én sem fogok soha olyan pártra szavazni akik eddig kormányzati pozícióban voltak.
2014. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek veled, amit a dk-ra írtál, én mégis ennek ellenére rájuk fogok szavazni. Nekem még az összes párt közül ők a legszimpatikusabbak.
2014. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szíved joga kire szavazol, akár érvénytelen szavazatot is leadhatsz, amivel kifejezed, hogy nem tetszenek a jelenlegi pártok.
2014. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!