Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak az EP-választáson?

Kire szavazzak az EP-választáson?

Figyelt kérdés

Most életemben először tényleg nem tudom, mert annyira leamortizálódott a magyar politika.


- A FIDESZ-re nem akarok, mert rühellem a Ceausescura hajazó Orbánt és rendszerét.


- Az MSZP-re nem akarok, mert Mesterházyt egy üres fejű, elképzelés nélküli hatalommániás bohócnak tartom. Ha az MSZP-re szavaznék, ezt Mesterházy tévesen úgy értelmezhetné, hogy lám ő megerősödött.


- A DK-ra nem akarok, mert Gyurcsány már bizonyított: Jó dumás, lyukat beszél az ember hasába, de kormányozni nem tud, és ezt az őszödi beszédben ő is bevallotta.


- Az Együtt-PM-re nem akarok, mert egy harmatgyenge, bázis nélküli, szánalmas, a politikai hatalomra alkalmatlan értelmiségi csoportocskát látok bennük. Ezen kívül engem teljesen tönkrevágna egy ingatlanadó, amit Bajnai egyszer már majdnem bevezetett. És a sorozatos megszorításokból álló neoliberális örökös "válságkezeléséből" se kérek.


- Az LMP-re nem akarok, mert szintén egy bázis nélkül, de önmagától rendkívül elszállt, irreális értelmiségi csoportocska. Önteltségük az egykori SZDSZ-ével vetekszik, ráadásul Schiffert Orbán szekértolójának tekintem.


- A Jobbikra nem akarok, mert egy demokráciatagadó, rasszista falkához sincs semmi közöm.



2014. máj. 18. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
DK-ra fogok szavazni. Az Őszödi beszédben nem azt vallotta be , hogy kormányozni nem tud hanem azt , hogy elege van a régi MSZP-s volt kommunistákból akik csak a hatalom fenntartásáért képesek adóssága süllyeszteni az országot. Aki még nem hallotta a VÁGATLAN verziót , az feltétlenül tegye ezt meg és utána nézzen magába. Nem lehet , hogy Gyurcsánynak IGAZA van??
2014. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem elegem lett a politikából és nem megyek szavazni. Követhetsz!
2014. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint mondta Gyurcsány, hogy nem tud kormányozni, hanem azt vallotta be, hogy üresek a fiókok (azaz semmilyen elképzelésük nincs), meg hogy sose tudtuk, mi lesz a következő lépés. Ez nekem a kormányzásképtelenséget jelenti, és a gyakorlat is ezt mutatta. Csak blabla volt, meg rögtönzések. Orbán ezzel szemben egy összefüggő eszmerendszerrel rendelkezik, és kész, igaz hogy titkos tervekkel jött. Vele meg az a baj, hogy borzalmasak az elképzelései, egyedül a saját örök korlátlan hatalmának kiépítéséről szólnak.
2014. máj. 18. 22:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Na jó én itt írni akartam egy hosszút be is írtam de rájöttem mind1. Remélem egyszer rájönnek ebben az országban hogy nem sajt preferencia alapján kell szavazni és nem arra kell szavazni aki tetszik vagy aki nem. Vagy így vagy úgy de a választok szemszögéből ennek monopolynak kéne lennie és a ráció jegyében szavazni. Bár az EP mind1 szard le nálunk legalábbis.
2014. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!