Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Gyurcsány Ferenc...

Szerintetek Gyurcsány Ferenc tényleg megváltozott, amióta DK-zik, vagy ugyanaz a bürokratikus, lopós fertő jellemezné a kormányukat -ha netán sikerülne hatalomra jutniuk- mint ami az MSZP korában történt?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. máj. 20. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Kutyából nem lesz szalonna.
2014. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

"lopós fertő jellemezné a kormányukat -ha netán sikerülne hatalomra jutniuk- mint ami az MSZP korában történt"

Pontosan, de ez jellemzi a szélsőjobbtól a szélsőbalig mindegyik pártot. Aki 24 év után akármelyik pártba is bizalmat öl az hülye.

2014. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül hasonló kérdés, mintha lenne egy cégvezető, aki becsődöltette a vállalatot, kirúgják, majd négy év múlva visszatáncol, hogy vegyetek fel, már megtanultam céget vezetni!


Senki nem venné vissza és lakhatna az árokparton, de a magyar politikában nem így megy. Ez valóban a lehetőségek országa!


Egyébként pedig ez --> # 2

2014. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a zemberek véleményére, ki is megyek a büfébe pattogatott kukoricáért.
2014. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Megváltozott, de csak jellemben!

A "gyökerek" maradtak!

2014. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem Gyurcsány volt aki lopott hanem a régi MSZP-sek akik pont ezért utálták ki a pártból, mert ezen változtatni akart. És egyébként is egy minimális támogatottságú pártról van szó minek kockáztatna. Még mindig a legértelmesebb baloldali párt szerintem.
2014. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Sajna Gurcsány karöltve politizált a főgonosz liberális SZDSZ-el!
2014. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Nem Gyurcsány volt aki lopott hanem a régi MSZP-sek akik pont ezért utálták ki a pártból, mert ezen változtatni akart. És egyébként is egy minimális támogatottságú pártról van szó minek kockáztatna. Még mindig a legértelmesebb baloldali párt szerintem."


Igen, Gyurcsány csak áldozat. :)

2014. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Gyurcsánnyal lehet egyetérteni meg egyet nem érteni, de az biztos, hogy nem megélhetési politikus, a nagyüzemi lopkodás inkább kötődik Orbánékhoz, mint hozzá. És alapvetően az emberek többsége nem azért utálja, merthogy mennyit lopott, hanem bizonyos kijelentései miatt, ugyanis egyértelműen nem a többségi véleményt szajkózza. Ellentétben Orbánnal, aki a populáris maszlagot nyomja, és mellette annyi közpénzt pocsékol el, amennyit nem szégyell, mert a népet az nem érdekli. "Sok szám, közbeszerzés, pályázat, mutyi, milliárdok", ez a tömegnek nem mond semmit. "Magyarok, hajrá Magyarország, magyarság, nemzet, határontúliak, románok", ez annál inkább.
2014. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szóval nem mondtam ilyet , hogy Gyurcsány csak áldozat. Nagyon is sokat tett azért , hogy ebbe a helyzetbe kerüljön. Maradjunk annyiban az véleményem szerint ég és föld a különbség a DK és az MSZP között.
2014. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!