Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Echo TV valóban a legismert...

Az Echo TV valóban a legismertebb műsora a Világ-panoráma?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
egyszer belenéztem kiváncsiságból, hát kb 10 percig bírtam, pedig szeretek mindenféle műsort, de ez már sok volt!
2014. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van amiben kicsit túloz Szaniszló, de szerintem sok mindenben nagyon is igaza van.
2014. máj. 14. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ennek mi a műfaja? Ez a "kiállok és megmondom a tutit" műsor? Néha váltanak benne kameranézetet, meg vannak benne bejátszások, de amúgy csak Szaniszló löki a sódert. Standup?
2014. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Áhh dehogy, még rotációs sorrendben behívja azt a hat embert minden második részben amelyik még hajlandó az ő műsorában részt venni. Meg időnként van egy utazós rész amikor is csak diszkrétebben nyomja a monológját, az utazás során történő eseményekről is be kell azért számolni és végig csodaszép tájképet és ízletes élelmiszereket csodálhat a néző.


A standard műsorban pedig az Aczél-éra ideológiai alapozást végző fejtágítós műsorainak stílusában adja elő magát(gondolom ez volt a standard tananyag a moszkvai sajtóiskolában). A mondanivaló meg olyan, hogy kevésbé összeszedetten és tetszetősen előadva bármelyik helyi becsületsüllyesztőben meghallgathatod az aktuális hordószónoktól egy részletét.

2014. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Meg jönnek a gonosz liberálfasiszta brüsszeli führerek és elnyomják a szegény magyart.
2014. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem igen.
2014. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ja és ez mindent elmond róla.
2014. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha lenne mögötte egy talpi, előtte egy könyöklő egy nagyföccsel, akkor a mondandó megváltoztatása nélkül be kéne tenni a nyugati aluljáróba, és a kutya nem figyelne rá. Vagy befogadnák az alkeszek.
2014. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Én azt nézem legtöbbször.

Szaniszló a mester, nála jobb nincs.

Remélem megteszik valamiféle média-biztossá, ő a legmegfelelőbb erre.

2014. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MolotovPunk ***** válasza:
43%
Még mindig nem tudom eldönteni,hogy az az ember elmebeteg,vagy csak egy háborús uszító.Mindegy.Lényegtelen amúgy.Világpanoráma legismertebb műsor?Hazugság.Az Ec ho Tv is egy vicc.Régebben párszor néztem egy két műsorát,de annyira elfogult jobbos csatorna,hogy hihetetlen.
2014. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!