Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Info miért fordítja...

A kuruc. Info miért fordítja ki ennyire a valóságot és a hozzászólói miért írnak saját magukat meghazudtoló hozzászólásokat?

Figyelt kérdés

Ha történik valami azt azonnal a romákra fogják. Ha kimennek a rendőrök és beviszik valamelyiket egyből azt írja mind, hogy fel kell jelenteni a rendőröket, mert biztos elverték őket.


Ha nem visznek be senkit, akkor meg követelik, hogy miért nem lettek elverve:-) Ennire buták, vagy ezek tényleg a szockósrendszerbeli világot aklartják?


Sokszor olvastam már cikket, ami még nem is közelített a valósághoz, de igazából ugyanaz a pár ember szajkózza ugyanazt a hülyeséget.


2014. máj. 21. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mit vársz tőlük? Ugyanolyan setétek, csak a bőrök más színű. Én azt bírom, amikor az elöl kirohadt fogú kocsmatöltelék próbálja nekem osztani az észt a Jobbikról, meg a kuruc tanírtásairól. Persze a 6 elemivel és a 20 év munkanélkülivel okoskodhatnak is.
2014. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Egyenlőek a jobbikosokkal és nem értik miért kevés a szavazatuk és miért nézik őket csürhéknek meg részeges butáknak.
2014. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:

nos ez igaz,gyakran esnek túlzásokba,ha úgy tetszik kiforgatják a valóságot.de több kommentelő leírta már hogy több helyről kell tájékozódni és neked kell eldönteni hogy mi igaz és mi nem.és sok olyan téma is van amiről más portál nem számol be.

kíváncsi vagyok hogy tudnál-e mondani olyan hírportált amelyik objektív,tényszerű és független?csak egyet.

2014. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne keverjük most ide a Jobbikot.


A kuruc infósok is pont ugyanolyan sötét barmok mint az összes hasonló hírportál, néha olvasom 1-2 cikküket, de általában tele van baromi nagy ferdítésekkel és belemagyarázásokkal.


Meg itt is megvannak a sötét kommentelők, akik ugranak azonnal mindenre, gondolkozás nélkül.


A gond az, hogy alapvetően amit mi hírportálnak hívunk, az szubjektív véleményekre, és uszításra építkező szenny.

2014. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

"Én jobban tudom nevű felhasználó válasza:


Ne keverjük most ide a Jobbikot. "


NOVÁK "agybajnok" ELŐD a többségi tulaja a kuruc.info-nak, ez ezerszer ki lett tárgyalva, túl vagyunk a felderítésen, kész.

Mi az, hogy ne keverjük ide a Jobbikat?

2014. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
kurucinfo,index,origo,hvg ki-ki meggyőződése szerint válogasson. De Jobbik nem = kurucinfo
2014. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert liberálisok vezetik az oldalt.

[link] , a hvg is lehozta.

Az oda írogatók egy része meg síkhülye.

Ha megnézed a híreit, a legtöbb lényegtelen bulvár.

Inkább olvass mést, például azz ellenportált:

[link]

vagy a Vörös Sólyom Munkacsoportot:

[link] , [link] ,

[link]

Szerintem a tartalmak önmagukért beszélnek.

2014. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ne keverjük most ide a Jobbikot"


belépek az oldalra és a lehető legnagyobb felületen villog, hogy "szavazz a Jobbikra".

2014. máj. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!