Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezhet szerintetek, hogy...

Gordon Freeman kérdése:

Létezhet szerintetek, hogy valaha valamit is visszakapunk még a trianon után elvesztett területekből?

Figyelt kérdés
(persze bécsi döntések voltak, de azt leszámítva)
2014. máj. 22. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
A mai helyzetet tekintve nem. De nem is ez a megoldás. Vannak sokkal jobbak is, csak ma - ilyen ellenséges közegben - azoknak sincs esélyük.
2014. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Csak egyedül a mélyebb eu integráció oldhatja meg ezt a problémát h végre minden magyar egy államban éljen.
2014. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lumpenproletár ***** válasza:
58%

Szerintem nem de...szerintem és ez csak magánvélemény de félnénk is a lehetőségtől!


Ezalatt azt értem hogy amíg nincs reális esélye(és szerintem nem is lesz)hogy visszakapjuk a területeket(egyébként mire fel?...mindig a győzteseknek van igazuk)addig bátran hőzüngünk de ha lenne akkor megijednénk és nem tudnánk hogy most mit csináljunk...


Legalábbis az illetékeseket értem ezalatt-az ország épp aktuális vezetőit.


És van is igazuk(illetve lenne)mert HA BELEGONDOLUNK rengeteg kérdés(stb.)adódna a visszacsatolásokkal. Az nem csak annyi hogy odébb viszik a sorompót és kész...


Millió tennivaló akadna az új helyzetben...

2014. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Millió tennivaló= millió új meló? :)
2014. máj. 22. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem, rengeteg közigazgatási és szervezési kérdést kellene rendezni, ezenkívül a szociális ellátásokat is át kellene rendezni. Nagy probléma elé állítaná az illetékeseket, az anyagi vonzatáról már nem is akar írni.
2014. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Európát kell egységesíteni és nem ilyen baromságokkal foglalkozni.
2014. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Európát sajnos éppen azért nem lehet egységesíteni, mert vannak ilyen baromságok. Éppen azt kell elérni, hogy ezt ne baromságnak, hanem megoldandó problémának tekintsük. Csak ne holnap reggelre akarjuk a megoldását bármi áron. ÉS gondolkozzunk el, ami nekem megoldás, az mi másnak. Mert amíg, nem hasonló, "baromságnak" fogja tartani, és kezdődik minden elölről.
2014. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Mit kezdenénk az ott élő nem magyarokkal? Akik sokkal többen vannak, mint a magyarok?

Hogy számolnánk el az eddigi beruházásokat a mostani államokkal? Még lehet sorolni kismillió dolgot, amit meg kellene oldani.

Az EU jó megoldás, mert mindenki oda megy, ahova akar,

2014. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

7-es, ha Európa egységes lesz, akkor már nem lesz többé határkérdés, mert minden európai otthon lesz egész Európában.

Ha kimész Ausztriába, akkor ugyan úgy otthon leszel, mint Magyarországon és egy holland is otthon lesz Magyarországon.

Na jó, azért ebben vannak fokozatok, mert gondolom egy szegedi mégis csak jobban érzi magát Szegeden, mint Salgótarjánban, úgy egy magyar is feltehetően jobban érzi magát Magyarországon, mint Spanyolországban, de vannak persze kivételek, mint például azok a magyarok, akik szeretik a spanyol kultúrát.

2014. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Szeretik azokra a hazaárult jellemzőt használni aki a nagyobb EU integrációt akar és egy föderatív berendezkedést, de ez az egyetlen út arra h a magyarságot is egyesíteni tudjuk, meg európát.
2014. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!