Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemények a mai (péntek...

Vélemények a mai (péntek 18:00 ATV) EU-listavezetői vitáról?

Figyelt kérdés

AKKOR VÁLASZOLJ, ha VÉGIG NÉZTED a vitát és ELMÉSZ SZAVAZNI vasárnap!

- Biztos vagy határozatlan szavazó voltál?

- Ha határozatlan, melyik párt(ok) győzött/győztek meg?

- Ha biztos, elbizonytalanodtál-e saját pártodban, és melyik másik párt javára?

- Melyik párt(ok) "győzött / győztek" a vitában, és melyek vesztettek SZERINTED?

- Mit gondolsz, jogos-e a Fidesz és a DK indoka a vita megtagadására? Csalódtál-e bennük ezért?

- A következő választáson is legyen ilyen vita?


Lehet, hogy sok ez a kérdés egyszerre, de elég sok politikai klaviatúrakoptató van itt gyk-n, megköszönöm ha válaszoltok, kíváncsi vagyok mindenki véleményére... :)



2014. máj. 23. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

- biztos szavazó voltam

- nem bizonytalanodtam el

- a vita legnagyobb győztese egész biztosan az LMP. Meszerics elképesztően meggyőzően nyomta. (NEM az LMP -re fogok szavazni)

- A DK-ban csalódtam. A Fidesz-től már semmi nem lep meg.

- Egyértelmű vitára szükség van.

2014. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Végignéztem és továbbra se változott az álláspontom.Az összes résztvevőt a bitófára kellene fel szavazni az egész tv-stábbal együtt.
2014. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Megtudtam, hogy mindegyikük nagyon meg akarja védeni Magyarországot a gonosz multiktól, védeni akarja a környezetet, a devizahiteleseket, meg azt a húsz embert, aki mezőgazdaságból él meg itthon. És hogy ezt mindannyian Marx Károly idézetek felolvasásával kívánják megtenni.

Az egész úgy volt sz#r ahogy kitalálták.

2014. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy nem nézek tv-t valaki be tudná linkelni a videót?
2014. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Indul egyáltalán olyan párt, amelyik nem a parasztok és a devizahitelesek érdekeit akarja képviselni Brüsszelben?

(Jó, az öreg még azt is ki akarja deríteni ki ölte meg a fiát, de a pártüzenet nála is csak ennyi volt.)

2014. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy Bajnai és Szanyi csak úgy tudtak érvelni, hogy szinte minden felszólalásukban csak mocskolódni tudtak a többi pártról... ahelyett, hogy a maguk programját jobban kifejtették volna.
2014. máj. 23. 21:32
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

ugyan nem néztem egyetlen percét sem, de szeretek rögtön ítélni.

A végignézni egy szó. Igekötős ige.

Lehet kekeckedésnek tartod, mert a szakmunkásképzőben ez volt a trendi, de legközelebb szedd össze magad.

Tudod van egy minimum, ez a beugró.

Aztán megbeszéljük.

2014. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

"Most is azt játszuk, hogy ez egy valódi vitaműsor. Az nem vitaműsor, ha előre megtanult szövegeket elmondva úgy teszünk, mintha vitáznánk."

Foglalta össze Káslár Árpád a lényeget. Az úniós politikára meg talán ha két szót vesztegettek (végül is, csak eus választás), helyette ment a belpolitikai felolvasóest.

2014. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
*Kásler (kell nekem ctrl+c ctrl+v-zni az indexről)
2014. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Ennek ahogyan azt a neve is mutatja egy vitának kellett volna lennie. Ez nem ideológiai idézetek felolvasásából, hanem támadásból és védekezésből kell, hogy álljon. A 2 amatőr párt sokat rontott a színvonalon, de szerencsére a többi párt lényegében leszarta őket.


Én határozatlan szavazó vagyok az Együtt és az Lmp között gondolkozom, igaz az Együtt Pm gazdaságélénkítő programja, és európai hozzáállása valószínűleg elegendő lesz, hogy rájuk adjam le a voksom.


A vitán a nagy pártok közül nálam egyedül a Jobbik szerepelt le, akik a vádakra való reagálás helyett a vita eszményét, a kritizálást szidták. Igaz ehhez hozzátartozik az is, hogy magasan ők kapták a legtöbb vádat.


Fideszhez hozzászoktunk :)

2014. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!