Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem aggasztó a tendencia,...

Nádasdy Ábrahám kérdése:

Nem aggasztó a tendencia, hogy egyre több magyar nem európainak, hanem ázsiainak vallja magát?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

?? Mégis kicsodák? Bevallom férfiasan, én ilyennel aztán nem találkoztam, miniszterelnökünk egyszeri kijelentését leszámítva.


Vagy túl szokat jársz pici olcó étterembe mackát, jaj nem, bocánat- cirkét! - cirkét! enni?

Felénk nem sokan nézik "ferde szemmel" a világot.


Üdv a Dél-Alfölről!

2014. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Mi?

Ez hülyeség kérdező.


Vannak csoportok, valamelyik csak európainak vallja magát, valamelyik elsősorban európainak másodsorban magyarnak, vannak akik elsősorban magyarnak aztán európainak és vannak akik csak magyarnak.


De olyanok akik ázsiainak, olyanok nincsenek.

2014. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem elsősorban emberek vagyunk, aztán európaiak, aztán magyarok. A csoport akikről beszéltem általában a miniszterelnök holdudvarában vannak jelen, illetve a Jobbikhoz állnak közel.


Többi ismertetőjelük, hogy kihangsúlyozzák, hogy mi nem egyszerűen európaiak, hanem KELET-európaiak vagyunk, nekünk az oroszok meg Kína mellett a helyünk a stb.


Orbán lefélázsiaiazta az egész népet, én ezt kikérem magamnak, sokat dolgozott azon Magyarország már a Kádár-rendszer későbbi éveiben is (pl. 1980 körül belépett az IMF-be, a Világbankba és más nemzetközi csoportokba), hogy csatlakozhassunk a fejlett nyugati világhoz és a kapitalista világgazdasághoz, ez nem egyről a kettőre menő folyamat volt, ahogy manapság sok szélsőjo- bocsánat "radikális jobboldali" gondolja. A nyugati világ nem bízott bennünk, mivel az oroszokkal voltunk, azelőtt meg még sosem volt itt liberális demokrácia, sokat kellett bizonyítanunk, de nagy nehezen sikerült a fizetéseken kívül mindenben felzárkózni Nyugat-Európához, erre a nagy hazafik Putyinhoz rohannának.

2014. máj. 31. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Te valamit nagyon félre értesz,magyarázol.
2014. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem aggasztó, főleg, hogy nem igaz. De ha igaz lenne se lenne aggasztó. Már ki a jó büdös francot érdekel, felőlem aztán afrikainak is vallhatják magukat.
2014. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Az sokkal aggasztóbb, hogy az ilyen ostobáknak, mint a kérdező, ugyanannyit ér a szavazata, mint egy normális embernek...
2014. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!