Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar filmben járatják le...

Magyar filmben járatják le Magyarországot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A 6.-7. bekezdés érdekes.

Ott bizony kiderül, hogy miért szeret ilyeneket rendezni.


De ez már nem az első magyarokat, Magyarországot nagyon negatív fényben feltüntető "műve".



2014. máj. 30. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A magyar filmgyártás és szinkron maga olyan, hogy bármit csinál az lejáratás...
2014. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Az igazság megmutatása miért lejáratás?
2014. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem láttam még nyolcvan percbe sűrítve annyi, a valóságot tendenciózusan meghazudtoló, elferdítő, nyálcsöpögtetően gusztustalan, az uralkodó trendnek, és elvárásoknak heves nyelvcsapásokkal megfelelni akaró filmet, mint ezt.


A nő, mintha nem is ebben az országban élne.


Nem is csoda, hogy csak 91 ember látta.

2014. máj. 30. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdező kommentjével. #2 te nem tudom milyen filmet láttál.

A "műalkotásnak" kb 10 percre volt szüksége ahhoz, hogy kiborítson. Végignéztem (vagy inkább szenvedtem) és egész végig azon gondolkodtam, hogy a kedves rendező/forgatókönyvíró vajon melyik világban él. Mert olyan az egész film, mintha fogta volna a valóságot, és mindennek pont az ellentettjét írta volna le. Mélyen sértett a film. Sajnos olyan környéken nőttem fel ahol ez bizony probléma volt. Folyamatos rettegés, bántalmazás, tehetetlenség. És akkor jönnek ezek a "művészek" és pofánköpik a valóságot. Érezzem magam rasszistának, kirekesztőnek, mert szegény kis roma fiúval hogy elbánnak a gonosz magyarok. Szégyen!

Ne haragudjatok, biztosan van kivétel, tudom, hogy van, mert vannak roma barátaim (akik szívnak a többi miatt) de a Vespa ahogy van hazugság...

2014. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő egy teljesen más dimenzióban él...
2014. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nem a nő él rossz dimenzióban. Gondoltam, hogy minjárt szídni kell, ha valaki nem isteníti a fennséges országunkat, főleg ha az illető zsidó. Egyébként nem kell film Magyarország lejáratásához, megteszi azt anélkül is. Pl. foci, politika, birkaság.
2014. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Láthatóan a nézőközönség belesett a társadalomtudományi témában felbukkanó szerencsejátékosok tévedésébe.


A Lali gyerek mint olyan, nem képviseli az egész cigányságot (az állítólagosan homogén cigány közösségben létrejött konfliktusok a filmben is ezt erősítik) nem is az volt a feladata, hanem egy kissrácot akit inkább gyerek mint cigány mivolta miatt vesznek. Ami miatt belekötnek azt egy random hófehér magyar gyerekkel is ugyanúgy megtették volna, csak legfeljebb a körítés és az ürügy lett volna más. Sőt nem csak gyerekkel.

A fővárosi rengetegben, ha épp a cigányok nincsenek a terítéken, a magyarság reprezentatív nyolcmilliójának önjelölt szószólói is felróják lényegében a film lényegét a pesti paneldzsungelben élőknek.

Ha nem pörögnek rá az ügyeletes elvtársak arra, hogy mégis miért barnabőrű a gyerek, miért nem a tízmillió magyar valóság közül a legnagyobb társadalmi konszenzussal bírót mutatja, meg különben is félzsidó az alkotó az meg már csak a hab a tortán, akkor egy középszerűnél minimálisan jobb magyar film lett volna, amire a külföld fele annyira sem figyel fel. De nem jött össze és össznemzeti sortűzzel lehet azon elmélkedni hogy kinek is köszönhető

hogy ennyit foglalkoznak egy ilyen filmmel.

2014. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nádasdy Ábrahám ***** válasza:
19%
Gratulálok kérdező, előhúztál egy 4 éves hírt, és a hírben szereplő személyről egy 10 éves cikket. Jó kis dolgok mennek ám Turul-fronton, ha nincs elég jelenkori esemény amin háborogni lehet, régészkedjünk egy kicsit a neten és csámcsogjunk 10 éves dolgokon, szánalmas...
2014. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!