Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondolta volna valaki Torockai...

Gondolta volna valaki Torockairól, hogy diplomája is van?

Figyelt kérdés

A Szegedi Tudományegyetemen végzett.

Egyre inkább süllyed a diplomás társdalom Magyarországon.


A múltkor is , BME-s kollégiumban max hangerővel szólt a "Horthy katonája vagyok én"



2014. jún. 1. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Az mind semmi de most nálunk az szól hogy„darumadár fenn az égen”
2014. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, ezzel mi a probléma?
2014. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

"A Szegedi Tudományegyetemen végzett. "


Hülyeség szakon? Vagy mit? Még ha gépészm. is, a BME gépészképzése oda-vissza pofánveri a SZTE hasonló képzését, szóval utóbbi egy nagy nulla. De gondolom a nagy sok eszével egy bölcsész legfeljebb....


Toroczkai buta, hiszen belement ebbe a szélsőjobbos kamuhülyeségbe, amivel a mai világban igazán előrelépni nem lehet, de még mindig okosabb, mint Novák Elődke, aki valóban valag-valag butapitsa.

2014. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rákerestem, 1 percbe tellett; ez a végzettsége:


"1997-ben kezdte meg tanulmányait a József Attila Tudományegyetem kommunikáció tagozatának levelező szakán."

2014. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk meg az "Akácos út, ha végig megyek rajtad én, Eszembe jut egy régi szép regény" szól.


Ugyanis aki igaz népnemzeti magyar az csak és kizárólag akácos úton közlekedik. Ez most a nemzeti érdek.

2014. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
0%

Kommunikáció :D

Hát ezzel én nem dicsekednék.

2014. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Betokosodott balos vagyok nem ismerek el semmit DÁÁÁÍÍ :Đ
2014. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Snooch válasza:
100%

Kedves 3. hozzászóló,


"valami bölcsész szakot legfeljebb" - úgy megnézném a magadfajtát egy bölcsészkar bármelyik vizsgáján, vagy bármely beadandójának megírása közben. :)

Biztosan remekül vennéd az akadályokat az átlagon felüli, mindenféle, legalja bölcsészképzésekhez túl magasrendű intelligenciáddal. :)

Tudod milyen sokat elárul a valós intelligenciaszintedről az, hogyan nyilvánulsz meg olyan témákban, amelyekről max. hallottál és az alapján kialakítottál egy sziklaszilárd véleményt?

2015. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a "btk" karon nem sok balos volt, mivel alig tudnak olvasni, amit elolvasnak azt meg nem értik. De nem sok volt belőlük a reál tárgyak tagozatain sem. Végül is nem szégyen manapság se olvasni, se számolni :D
2015. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!