Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc kommunista...

Ha Gyurcsány Ferenc kommunista volt, akkor miért nem alapította azt a pártot, aminek a neve Demokratikus Kommunista Koalíció?

Figyelt kérdés
Gyurcsány családja kommunista volt, látszik rajta, hogy kommunista. Nem is tagadja, hogy kommunista volt. Lehet hogy Gyurcsány szélsőbaloldali politikus.

2014. jún. 1. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Gyurcsány inkább szélsőliberális politikus....


Mindenféle kedvezményt akar a kisebbségeknek, melegházasságot, Európai Egyesült Államokat.....


Tiszta szélsőliberális internacionalista.

2014. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Kövér László a Hazafias Népfront elnöke volt. Pozsgai Imre az MSZMP egyik első embere a 80-as években. Orbán KISZ-titkár volt. Most ezek oktatják Magyarország butábbik részét kereszténységből. Tudjátok, akkor már inkább Gyurcsány, aki baloldaliból nem vedlett át jobboldalivá, mint drága miniszterelnökötök. Imádjátok csak Orbánt.
2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a politikusokat.
2014. jún. 1. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

A Válasz egyszerű.

Gyurcsány nem kommunista.

2014. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

"Gyurcsány családja kommunista volt, látszik rajta, hogy kommunista. "


A kérdező, aki nem szereti a politikát, első blikkre kiszúrja, ha valaki kommunista. Ezt nevezem :) Menj inkább leckét írni öcsisajt, holnap reggel iskola...

2014. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5/5 én 25 vagyok és nem vagyok kiskorú =(
2014. jún. 1. 15:36
 7/10 Dick Esmen ***** válasza:
53%
Nem kommunista.
2014. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tagja volt az MSZMP-nek.
2014. jún. 1. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem súlyos fogalomzavarban szenvedsz. Nézd meg a kommunista fogalmát és ne tegyél fel több ilyen kérdést.
2014. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%

Gyurcsi pártjának inkább a debil koalíció állna jól.


Egyébként tényleg nem komcsi, más problémák vannak, voltak vele, amelyek miatt remélhetőleg az életben nem jut újra a bársonyszék közelébe.

2014. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!