Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "kommunista...

Mit gondoltok a "kommunista blokk" hős vitézei az őszödi legény vezetésével, "megkúrják" a választásokat, illetve nyugdíjba küldik a most regnáló kormányzatot?

Figyelt kérdés
Magyarországon csak a II. világháború után nézve a dolgokat jó kormányról nem beszélhetünk. De én úgy látom, hogy egy Gyurcsány és bandája vezette újabb kormány egyenlő lenne egy tatárjárással. Nagyon fenik a csatabárdot, ők biztos tovább fognak lopni, gazdagodni, de a politika-gazdasági bárddal Jézus megfeszítőinek segítségével Magyarországot fogják lefejezni.

2014. febr. 28. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Önmagukat küldték nyugdíjba az Összefogásnak nevezett bohóccsoporttal.
2014. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Komoly rejtett zsidózást beleraktál a kérdésedbe. :))
2014. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kérdező, ugye tudod, hogy "kommunista blokkról" az előző századot illetően beszélhetünk, annak sem a végéről? Ha hiányoztál a középiskolából, ajánlom egy történelemkönyv áttanulmányozását, és a tények pártatlan vizsgálatát.
2014. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyen formában nem lesz baloldali kormány soha többet ebben az országban, mint ahogy most az Összefogás áll. Most már a számok is ezt mutatják.
2014. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom de nem péntek este kezdődik a zsidóknál a sábát. Ők akkor nem dolgoznak nyilván ezért nem törölték a kérdést.
2014. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a mostani kormány marad, akkor fogja teljesen lefejezni az országot.

Az Összefogás csak javíthat rajta.

2014. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne jobb az "Összefogás", mint az Orbán kormány az Összefogás vezető személyiségei politikailag, erkölcsileg, kormányzási szempontból eléggé rossz emlékű emberek, mi a biztosíték, hogy a következő 4 évben , ha hatalomra kerülnének , jobban kormányoznák az országot, Én nem látok semmi garanciát, kutyából nem lesz szalonna,ha lesz is csak kutya szalonna. A zsiványból ne csinálj zsandárt, mert az úgy is zsivány marad. Jobb , ha adunk Orbánéknak még 4 évet, hogy bizonyítsanak. 4 év kevés, hogy egy új kormány bizonyítson. Kritizálni könnyű, minden intézkedést hasonlóan, de pontra tenni ez előző kormányok által szétzüllesztett országot már sokkal nehezebb. Szerintem országos szintem kellene pártokra való tekintet nélkül az összefogás, mert ez hiányzik Magyarországon, de semmiesetre sem egy "Összefogás" nevű álcázott nevű hataloméhes kommunista csoportosulás, amely gyűlölettel fordult el mindentől,amit az Orbán kormány próbált csinálni az összmagyarság érdekében. Az "Összefogás" nem alternatíva Magyarországnak, ők már bizonyították ,hogy mire képesek, csak "kurni" a népet és hazudni, akinek erre van szüksége szavazzon rájuk.
2014. márc. 1. 10:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 6 órában egy vagy több kérdésed törlésre került gyakorikerdesek.hu szabályainak megsértése miatt, emiatt jelenleg nem írhatsz ki új kérdést!

Kérlek, a jövőben tartsd tiszteletben az oldal felhasználói szabályzatát, mert annak sorozatos megszegése a hozzáférésed letiltásához vezet!


Utolsó kérdés !


Ezt a szöveget kaptam egy órája a moderátorunktól. Ma feltettem egy kérdést azzal kapcsolatosan, hogy miért járhatnak szabadon, illetve miért nem voltak megbüntetve a kommunista véreskezű szovjet kollaboránsok, és Gyurcsány Ferenc bandájával együtt, akik a több kenyérért tüntetőket gumibottal, könnygázzal, gumilövedékekkel bántalmazták, hazudtak , loptak , kúrtak 8 éven át?


Tisztelt Moderátor Elvtárs! Mi ebben a provokatív, ahogyan írta? Én szerintem egy normális és logikus kérdés.Ha önök ilyen kérdésekért öklüket dugják a számba, azt jelenti, hogy Magyarországon még mindig működik a kommunista cenzúra. Lehet hülye kérdéseket feltenni, és hülye tanácsokat adni a 12 éveseknek, hogyan kezdjék el a nemi életet, de nem lehet megkérdezni hogy a Biszku Bélák miért járhatnak még szabadon, annyi szenvedés, bűn és halál okozása után? Ha önök határozzák meg, hogy mit kérdezhetek és mit nem, akkor többet nem kérdezek, és lesajnálom az egész oldalukat és a véleményükről, megvan a saját véleményem. Tisztelettel egy volt kérdezőjük.

2014. márc. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!