Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ákos tényleg ennyire nem érzi...

Ákos tényleg ennyire nem érzi a különbséget 10 millió és 360E között? Vagy miért nem érti, hogy a média miért az ő támogatásával foglalkozik.

Figyelt kérdés
Ákos miért nem érti, hogy miért az ő 10 milliós támogatásával foglalkozik a média? Mint mondta Harcsa Veronika is kap támogatást. De azt miért felejti el hozzá elmondani, hogy Veronika Ákos támogatásának a 3,6%-át kapja?
2014. jún. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ki nem foksa le az a ripacs majmot.
2014. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
*azt
2014. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

"De azt miért felejti el hozzá elmondani, hogy Veronika Ákos támogatásának a 3,6%-át kapja?"


Na, szerinted miért nem?

Ne csinálj úgy, mint ha nem tudnád...

2014. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem szerettem azt a nyomit, de amióta dobott a nőm, mert azt mondtam neki, hogy én nem komálom Ákos zenéjét és feláll a szőr a hátamon, amikor meghallom a nyekergést, hogy a fák elmentek halott illatot nyögni a virágokkal, akkor egyenesen elönt az utálat.
2014. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha ezért hagyott el a nőd, akkor nem kár érte :D


Amúgy szerintem sz_r zenész.

2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dick Esmen ***** válasza:
0%

"Ákos,Ákos

Miért nem vagy már rákos?"

2014. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!