Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El lesz zavarva az RTL Klub?

El lesz zavarva az RTL Klub?

Figyelt kérdés
Az új reklámadó tervezetre gondolok. Én nagyon remélem hogy igen, valamint valahogy el kéne érni, hogy az agymosó műsorokat, amiknek a nép lezüllesztése a célja, betiltsák. Lásd Való Világ, Éjjel-Nappal Budapest. Meg biztos a TV2-n is van ilyen, de annak a híre még nem ért el hozzám.

2014. jún. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Az agymosó műsorokat sajnos nem fogják betiltani,a népnek az kell,ha azok nem lennének sajnos a nézettség sem lenne valami túl nagy,persze én itt most nem magamból indultam ki,saját bevallásom szerint nagyon hulladék műsorok ezek,és hidd el,az RTL se lesz betiltva ebben az évtizedben még biztos.
2014. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha elzavarják, szerinted nem fog a helyére kerülni egy másik?
2014. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%
Tartok tőle hogy nem, pedig engem is irritálnak nagyon a nihill tv csatornák...
2014. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

"Az agymosó műsorokat sajnos nem fogják betiltani,a népnek az kell,ha azok nem lennének sajnos a nézettség sem lenne valami túl nagy"


Hát ezt annyira nem bánnám. Nem muszáj ám tévét nézni. Össz gazdaságilag és egészségileg még jobban is járhatnánk vele.

2014. jún. 2. 18:02
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk így igaz! De ezt az embereknek nem lehet elmagyarázni hogy ne nézzék a Való-Világot mert az egy kalap szar...
2014. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Most se kötelező nézni. Annyi de annyi csatorna van már amiben egy csomó értékes műsor van, hogy nem az RTL klubon múlik.
2014. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
31%
te komolyan azt hiszed, hogy a reklámadó erről szól?? Olvass már kicsit utána, mi is lenne ez pontosan.... ami meg a műsorokat illeti: miért kéne betiltani? Kötelező nézni? Nem mindenki maga dönti el, hogy hova kapcsol, ha tv-t néz? Annyira bírom, hogy sokan megmentenék az emberiséget a szerintük "agymosó" műsoroktól... és ki dönti el, melyek azok? Hm?
2014. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Ami engem nem érdekel, azt nem nézem. Innentől kezdve felőlem olyan műsort játszanak, amilyet akarnak. Ha betiltanák sem változtatna semmit az életemen. Aki olyan primitív, hogy ilyen műsorokat néz, az primitív marad nélkülük is.
2014. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
7. kommentelő : szerintem az értelmiség dönti el
2014. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
a kereskedelmi csatornáknak a pénz a legfontosabb
2014. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!