Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértettek a reklámadóval?

Egyetértettek a reklámadóval?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 23:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
Az mindenképpen jó lenne, ha az RTL-t kicsinálnák. Nem kérünk több szennyet.
2014. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
A reklámok károsak mert agymosást végeznek, nem adóztatni kell, hanem betiltani. De ha így kevesebb agymosott zombi lesz, akkor oké.
2014. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ennek a reklámadónak ebben a formában nincs értelme, ha normálisan lennének meghúzva a vonalak, akkor nem lenne gond.
2014. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Nem teljesen. Nem vagyok Barátok közt meg Budapest fan, mégis jó műsoroknak tartom, hiszen munka után leül az átlag ember megnézni, kikapcsolódásképpen. Viszont az Ezotéria féle műsorokat nagyon megadóztatnám.
2014. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
utolsó, én azért nem értenék egyet veled, max félig. Barátok közt szerintem már elért egy olyan kort, hogy nevezhető veteránsorozatnak, emiatt az 1 miatt szoktam egyébként nézni az RTL-t, de viszont azzal mélységesen egyetértek, hogy az ilyen Éjjel-nappal Budapest szintű gyökérségek igazán megszűnhetnének, és ez nem csak a nézőkre hat ki, hanem a szereplőkre is. Undorító, hogy az ilyen senkiháziakat ünneplik, sztárként kezelik bizonyos helyeken...na ebből nem kell senkinek sem szerintem. Való Világ szintén ugyanez...nem kéne az RTL-nek picsogni, hogy a "népszerű" műsoraikat kénytelenek lennének leállítani, hanem befogni a szájukat, és átcsoportosítani a működésüket...csak hát persze, magas lóról nagyobbat kell esni...minek mondanának le arról a sok pénzről, amit a sok szar reklámból folyik be nekik...azért kissé durva dolog, hogy éves szinten egy a bevételük 40%-át kell CSAK leadózni...a maradék 60 nem elég? ilyen szar műsorokat abból a pénzből is tudnának csinálni, nem kell ilyen színvonalhoz ekkora pénzeket költeni...:D szóval bizonyos esetekben igen, egyetértek a reklámadóval, de persze az, hogy a célja egyáltalán nem a "nézők védelmére kelés", az is biztos.
2014. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

""Nem vagyok Barátok közt meg Budapest fan""


Ezek a műsorok nem fognak megszűnni. Ezt csak azért állítják, hogy a közvéleményt az RTL A TV2 és még jó pár hasonló csatorna a média adó ellen hangolják.

2014. jún. 3. 00:07
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
sajnos csak arra jó hogy még egy iparágat kicsináljanak és elvegyék egy csomó ember munkáját, szerintetek miből fogják fizetni megszüntetik a pénzt hozó müsorokat vagy kirugják a sminkest, a kellékest...
2014. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Miért szüntetnék meg a műsorokat - sorozatokat?

Ezt csak azért állítják, hogy a közvéleményt a reklámadó ellen hangolják ,amúgy is a a sorozatokat és jó néhány műsort ponzorok pénzelik.


Azért elgondolkoztató, hogy évtizedek óta ezek a társaságok adózás nélkül évente milliárdokat tettek zsebre.

Most, hogy adózniuk kell mindenféle műsormegszűnéssel stb... próbálják az embereket ellene hangolni.

Amúgy sem az általános 27%-al adóznak hanem az RTL-elt kivéve nekik a 20 milliárdot meghaladó bevétel miatt 40%-ot kell adózni - jóval kevesebbel 1-10% bevételtől függően. Az ellenzék is megpróbál ebből politikai hasznot kovácsolni. Már a sajtószabadság megcsonkítása és a média tönkretétele és hasonló ostobaságokat szajkóznak mindenfelé.

2014. jún. 3. 00:29
 9/29 A kérdező kommentje:

""1-10% bevételtől függően""


Bocsi - 1-30%-ot akartam írni.

2014. jún. 3. 00:37
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

"Azért elgondolkoztató, hogy évtizedek óta ezek a társaságok adózás nélkül évente milliárdokat tettek zsebre. "

Adózás nélkül. Azt írja adózás nélkül! Ha még ilyeneket olvasok, fejbe lövöm magam.

2014. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!