Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyetértettek ezzel? Szerintem...

Egyetértettek ezzel? Szerintem eléggé sok 'badarság' van benne. Meg elég vicces.

Figyelt kérdés

[link]


pl:

IV. Flörtölj legalább egyszer!


A flört ártalmatlan játék, kacérkodás egy sráccal:nem fontos, hogy szerelem álljon mögötte. 15 éves korodig legyél túl legalább egy flörtölésen, hogy minél tapasztaltabb légy ezen a téren.

-egy flörtöléstől milyen hatalmas tapasztalata lesz az embernek?Ezt sem értem..

meg elég sok mindent.


Nem kötöszködésből csak a szobámat díszittem és rákerestem a googlben,hogy szoba dekorációs ötletek erre kiadta ezt..aztán gondoltam bemásolom nektek,mert szerintem vicces :DD

15l


2011. márc. 26. 13:29
1 2
 1/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Szerintem a fele badarság. Nem mondom hogy nincs benne 1-1 jó gondolat. Azt mondjuk a plátói szerelem helyett beleírhatták volna, hogy: Tanulj, mert arra nem várhatsz hogy egy pasi eltart téged.
2011. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Sőt, beleírnám hogy vállalj legalább egyszer diákmunkát, hogy megtanuld a felelősséget.


A gyerekjáték elpakolása hülyeség. A gyerekkori én is az emberhez tartozik. Nem mondom, egy 18 éves lánynak ne legyen 637 plüssállattal körberakva az ágya, de 1-1 emlék a polcon szerintem kedves.

2011. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,meg azis,hogy legalább egy szerelmed legyen 15 éves korodig?Minek??Nem ettől fogsz tapasztalatot szerezni :D

Nekem is volt már pár barátom és nem érezném,hogy tapasztalt lennék,sőt..

Anyum meg 17 évesen talákozott apával és előte nem is is volt pasija.. :)

2011. márc. 26. 13:49
 4/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Dőlnek az ötletek. :-)

Aláírás: baromság.


Viszont: tartsd rendben a szobád. Vegyél részt a család életében, vedd ki a részed a házimunkából.

Legalább egyszer te készítsd el az ebédet a családnak.

Na ezek FELNŐTTES dolgok, nem a játékok eltüntetése.

2011. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De most nem azér,de elég nagy **** az az ember akinek ötlet kell ahozz,hogy készítsen otthon kaját a családnak..

Vagyhát lehet,hogy csak nálunk szokás,de tesómmal már nem tudom mióta főzünk meg takarítunk..de nálunk ezt magunktól csináljuk ha meg nem csinálnánk akkor meg mondanák,hogy csináljuk meg.. :DD

2011. márc. 26. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
nem szeretem az ilyen dolgokat
2011. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Hidd el nem annyira általános. Most inkább az van, hogy nyafognak ha nem kaphatnak piercinget meg márkás cuccokat (mert nekik ám JOGAIK vannak!!), 13 évesen miért nem aludhat a fiújánál meg miért nem festheti a haját, ha a szülő rá mer szólni a csemetére hogy pakolja el a rumlit maga után, akkor meg hisztizik.
2011. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából én ezekbe nem vagyok benne csak itt olvasom..

Olyan helyen lakok ahol ritkán megyünk be a városba..

Nem nem vagyunk szegények,de olyan közegben vagyok ahol igazából még a Nike meg az Adidas cuccok menőnek számítanak :DD

Lehet,hogy vicces,de furcsa elképzelnem azt,hogy sok iskolába megy a felvágás mert mitudomén milyen ruhákban van...

mikor bemegyünk a városba mondjuk bátyámmal (1 évvel idősebb nálam)folyamatosan bámulnak meg susmorognak meg orditoznak meg énekelgetnek szemetelnek az utcán..

Érdekes. kicsit elréttem a tárgytól csak gondoltam leírom..

2011. márc. 26. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez tök jó. Én majdnem mindet megcsináltam 15 éves koromig. És szerintem nem hülyeség megcsinálni őket, nem badarság, mert érdekes visszaemlékezni a dolgokra, mit mikor próbáltál ki először, mi volt a kedvenc játékod. Úgy hiszem, ha van lehetőséged próbáld meg valamennyire teljesíteni őket. 18/N
2011. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom.

Nem tartom értelmesnek ilyen 'utasításokat' követni.

Miért kéne kidobi a gyerekkori játékaimat?Miért lenne kötelező szerelesnek lennem egy elérhetetlen személybe??

Miért kellenne flörtölnöm mindenképpen??Miért kellenne 15 éves koromig az aláírásomon változtatni??Mi értleme ha legalább egyszer bocsánatot kérek valakitől?Miért kéne legalább egyszer szülők nélkül nyaralnom?


Szerintem igenis badarság ez az egész dolog,hogy mit csinálj meg 15 éves korodig.

Szerintem ha valaki nem tudja mit akar csinálni az már régen rossz..

2011. márc. 26. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!