Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a rezsicsökk...

Mi a véleményetek a rezsicsökkentésről?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
A rezsicsökkentés az jó.
2014. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nekem jól jött az a havi párezer Ft ami így megmarad.
2014. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Én csak szimplán örülök neki. Kicsit könyebb így valóban. Jó lenne ha a benzin sem lenne ennyire drága és a tejtermékek, alapélelmiszerek áfája egyszer lecsökkenne. Akkor már mennyországban érezném magamat:)
2014. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Csökkenthették volna még jó pár tízezerrel. Nem a rezsi mértékével volt a baj, ez az egész rezsicsökkentés csak egy ilyen popularista intézkedés, hogy még több hívő istenítse a 2/3os srácokat. Ha valami hasznosat és nem csak populárisat akartak volna csinálni, akkor emelhették volna a minimálbért 150 000ft-ra, ahelyett, hogy a saját maguk meg a haverjaik/rokonaik zsebébe teszik a pénzt (ami nem baj, mert mindíg így volt, már megszoktuk a korrupciót, de azért fontos lenne a mértéktartás), akkor semmi baj nem lett volna a rezsivel. Meg ugye a beigért 1 millió munkahely is jó lett volna megvan, de mindegy ez más téma.
2014. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

"Te viktor, mi már elloptunk százezermilliárd forintot idén, nem kéne valamit adni a többieknek is?"

"Nem"

"oké, akkor legalább tegyünk úgy, mintha..."

"Meh, felőlem."

2014. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
2014. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Panelom van (mondjuk kettő is), nekem lófütty se a rezsicsökkentés.

Cserébe minden más közterhem megnőtt. Nem jöttem ki túl jól a dologból....

Mondjuk a 16%-os SZJA-nak örülök.

2014. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Akinek nem tetszik az fizessen többet. Én legalább örülök, hogy annyival is kevesebb.


Bezzeg ha emelnének itt tiltakozna mindegyik, hogy mikor lesz csökkentés!:-)

2014. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

HAJRÁ ORBÁN VIKTOR


CSAK A FIDESZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Tizes de naív vagy te. Gondolkodj már egy kicsit az 5ös válaszán. Amit itt betettek a zsebedbe, annak korábban jóval többszörösét rabolták ki onnan. Az egész csak makroökonomiai trükközés, csak az a baj, hogy a sok hívő ezt nem látja, mert túl naív és könnyű betenni a malomba.
2014. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!