Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne, ha Iránnak lenne...

Jó lenne, ha Iránnak lenne atomfegyvere? Már hogy, az USA és Izrael, békén hagyná?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Ja, tényleg nagyon jó lenne... mármint nekik biztosan.


Nekünk ugyan miért?

2010. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
94%

Jó a kérdés, mert pl. Észak-Koreát is eléggé békén hagyják.

Attól függ, hogy tényleg csak védelemre, elrettentésre használja-e majd Irán.

2010. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem kell az összes őrült diktátornak atomfegyverhez jutnia. Ha nem is Iránban, de sajnos előbb-utóbb eszébe fog jutni valakinek, hogy azzal milyen könnyen elérhetné céljait. Minél több országnak hagynak atomfegyvert, annál többnek jut eszébe majd, hogy akkor már neki is legyen, és ez sehova nem vezetne.
2010. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem egészséges ha sok az atomfegyver!


De az is unalmas hogy az egész arab világot terrorizálja az usa és izrael.

Nevetséges okokra hivatkozva, az olaj és a hatalom érdekli csak őket!

Milyen érdekes, hogy afrikába bár ki ölhet bár kit, vagy tagadhat holokausztot, senkit nem érdekel. Amin egy olajos flakon van a telkén, egyből neki esnek!


De csak akkor vonulnak az amerikaiak vissza, ha érzik hogy bajuk eshet!

2010. jan. 1. 19:48
 5/12 A kérdező kommentje:

Jahh!

A világ is megérthetné az, hogy ha az Iráni formáknak nem akarja hogy atomja legyen, akkor amerikát és a zsidőkat kell rávenni hogy hagyják békén!

2010. jan. 1. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont neki miért ne lehetne,ha másnak is van.(nincs neki?)
2010. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdésíró, szerintem igazad van, de sajnos amerika már bármit megtehet, túl nagy hatalom lettek :(
2010. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nevetségesnek tartom, hogy az USA meg Izrael ennyire pattog ellene, miközben például Izraelnek is van. Ha nekik meg még egy jó pár országnak van, Iránnak miért ne lehetne?


Egyébként ezt az egész atomfegyver dolgot hülyeségnek tartom. Ha személyesen az én véleményemre vagytok kíváncsiak, én SENKINEK nem engedélyezném.

2010. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hogy neked csak USA-val és Izraellel van bajod, de amúgy Irán a legkevésbé sem érdekel? Kezdheted volna ezzel, és akkor nem adok olyan választ, amit csak lepontoznak... :)
2010. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem van atomfegyverük, csak nem ott, nem a saját országukban...
2010. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!