Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a minisztéri...

Mit szóltok, hogy a minisztériumok egy részét kiteszik vidékre?

Figyelt kérdés

Földműv. Min.-Debrecen


Honv. Min. -Sz.feh.vár


Miniszterelnökség-Kecskemét


2014. jún. 8. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy szerintem baromság. Ettől semmit sem fognak fejlődni azok a városok, viszont a közigazgatásban sikerül generálni egy még nagyobb adag szopkodást.
2014. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
De gondolom azok a kormányhű emberek, akik ezekben a városokban laknak, el vannak ájulva, és jó pár választás erejéig meg van vásárolva ezzel a szavaztuk.
2014. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Helyesnek tartom. Csökkentené azt a rettenetes budapest dominanciát, amitől ez az ország szenved.

Csakis üdvözölni tudom az elgondolást!

2014. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Mitől csökkentené? Több munkahely létesül Öcsödön ha Debrecenbe lesz Földműv. Min? Jobban nő a kalász Nyírtéten?
2014. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

"Helyesnek tartom. Csökkentené azt a rettenetes budapest dominanciát, amitől ez az ország szenved.

Csakis üdvözölni tudom az elgondolást!

"


Hogyan csökkentené Budapest dominanciáját, amikor annak semmi köze a közigazgatáshoz?


Másrészt, miképpen szenved az ország Budapest dominanciájától?

2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus fideszes műmegoldás. Nem oldanak meg semmit, de úgy csinálnak, mintha. Államadósság, foci, oktatás, egészségügy, közbiztonság, mindnél úgy tettek, mintha csinálnának valamit, miközben nem csináltak semmit. De az a semmi azért belekerült néhány ezer milliárd forintba.
2014. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"De az a semmi azért belekerült néhány ezer milliárd forintba."

Amiért természetesen senki nem szól semmit, sőt mint láthattuk sokan igazat is adnak. Végülis igaz a mondás, hogy minden országnak olyan miniszterelnöke van, amilyet érdemel.

2014. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Én örülök neki. Budapest egy hatalmas vízfej, eddig azoknak kellett BP-re mennie, akik boldogulni akartak az életben. Nagyon rövid távon a vidék kihalt volna.


Nem sűrűn értek egyet a FIDESZ javaslataival, mert többnyire mind arról szól, hogy hogyan csatornázzanak át magukhoz még több közpénzt és hatalmat, de ez kifejezetten tetszik.


Fejlődő vidék nélkül ennek az országnak vége.

2014. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ezt is leszarom, a fizetéseket emeljék végre, minden egyéb intézkedés irreleváns
2014. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Helyesnek tartom. Csökkentené azt a rettenetes budapest dominanciát, amitől ez az ország szenved.

Csakis üdvözölni tudom az elgondolást!

"


Hogyan csökkentené Budapest dominanciáját, amikor annak semmi köze a közigazgatáshoz?


Másrészt, miképpen szenved az ország Budapest dominanciájától?



Így van, attól nem lesz Budapest és környékének lakossága és területe kisebb. Ráadásul vonzó ezen a részen élni.

2014. jún. 8. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!