Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg annyira őrültségnek...

Tényleg annyira őrültségnek hangzik, hogy nem külföldre megyek dolgozni, hanem itthon maradok?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy annyira rossz legyen itt az élet, főleg Pesten informatikusként...
2014. jún. 8. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Az lenne őrültség, ha csak azért hagynád el az otthonod, mert máshol "jobb az élet". Nem jobb az élet nyugaton, Londonban hármasával bérelnek egy szobát és neme kocsival közlekednek, akkor lenne értelme menni, ha semmilyen munkát nem találnál itthon.
2014. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ki mondta, hogy őrültség?
2014. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ebben a világban, aki nem követi a divatot, az őrült... Én is az vagyok.
2014. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem mondta hogy kötelező kimenni, mindenki egyénileg mérje fel a lehetőségeit, és válassza a számára legszimpatikusabbat.
2014. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne őrültség? Engem hat lóval se tudnának ki vonszolni. Akkor se mennék ha most 3 szor annyi pénzt kínálnának és biztos állás várna.
2014. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem őrültség, de majd rájössz magadtól is, hogy a megkeresett pénzed nagy részét lenyúlja az állam, és odaadja másnak! Vállalkozóként, informatikai szektorban dolgoztam otthon, tehát elvileg jól kellett volna élnem, ennek ellenére eljöttem Nyugatra, mert 1 MFt bevételből kevesebb mint 450 ezer marad az összes adó és járulék után. Ez az ami nonszensz az országban! Jelenleg is vállalkozom, de itt jobb az adórendszer, nem adóztatnak halálra, annyit fizetek, amennyi ideális!
2014. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az.
2014. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hangzik annak..Ha valaki képes arra hogy úgy nekivágjon a világnak hogy semmije sincs(még kilátásba se és így indul el a nagyvilágba,háát.. Szerintem az vagy nagyon elvan keseredve vagy úgy van vele hogy nincs vesztenivalója vagy hüje,esetleg kalandor.Az meg aki a munkanélküliség elöl menekül ne higgye azt hogy odakinnt előbb utóbb nem válik munkanélkülivé.Bűnözésből meg nem lehet megélni mert előbb utóbb úgyis elkapnak mindenkit és aztán jönnek a kemény börtönévek.
2015. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!