Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fasiszta állam 14 jellemzője...

A fasiszta állam 14 jellemzője közül 14 illik Magyarországra, miért van ez?

Figyelt kérdés

és ez egy nyugat-ellenes oldal:


[link]


2014. jún. 8. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az 1-es maximum félig, a 2, 4, 5, 7, 8 egyáltalán nem jellemző, a 14-es talán helytálló lehet a választási rendszer átalakítására.

De talán indokold meg az állításodat, támaszd alá a saját igazadat, hátha akkor el fogom hinni.

2014. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Megjött egy provokátor már alig vártunk .Magyar ország olyan messze van a fasizmustól mint Makó Jeruzsálemtől.
2014. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

2-es: A Fidesz cenzúrázza a médiát, és sokan erre azt mondják, "há' me' nehogy má a sok mocskot adják". Szinte minden fideszes kiállt a médiatörvény mellett, mert a TV nekik nem tetsző műsorokat ad. Szerintem ez kielégíti a 2-es pontot.


5: Pont erről volt egy kérdés néhány hete. A Fidesz-kormányban annyi a nő, mint elmaradott arab kalifátusok vezetőségében.


7: Hogyne lenne jellemző? A gonosz nyugat gyarmatosítja MO-t. A szabadságharc, forradalom kifejezések ismerősek a kormány propagandájából?


8: Fidesz-KDNP? Azért kevéssé jellemző, mert a magyar lakosság is kevéssé vallásos. De amennyire egy ilyen országban lehetséges, annyira jellemző.


Szóval a 4-es pont nem jellemző, a többi igen. Akkor miért is van az, hogy a fasiszta államok 14 jellemzője közül 13 jellemző Magyarországra?

2014. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
A felsoroltak nagy részek kb akármelyik országra ráhúzható ennyi erővel.
2014. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát rohadtul nem jellemző mind a 14. Néhány feltétlenül, de ez egy szélsőbalos site, szerinetük az amerikai republikánusok is fasiszták, szóval sokat nem ér a véleményük.
2014. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Az európai unió az egyetlen fasiszta itt.
2014. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a pontokat rá lehetne húzni amire szeretnénk de ilyenkor a történelemkönyvet kéne elővenni és olvasgatni az 1940 es évekről. Németországi és Olaszországi fasizmusról és akkor nem tennénk fel ilyen kérdéseket.....
2014. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-ossal egyetértek, nem vagyok extrémen fidesz-gyűlölő, de ahogy hirtelen elolvastam ezt a cikket rosszul kezdtem érezni magam, szerintem mind jellemző ránk
2014. jún. 8. 18:56
 10/14 anonim ***** válasza:

"4. Supremacy of the Military"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

2014. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!