Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok "kisajátították"...

A liberálisok "kisajátították" maguknak a romkocsmákat? Ha nyílna egy nemzeti oldalt támogató romkocsma, az erkölcsileg szemben állna valamilyen elvvel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 16:02
1 2 3
 11/21 tetro ***** válasza:

22.45

szerintem te nem romkocsmákba jársz, hanem a Morrison's-ba.

2014. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer voltam abban a disznóólban, elég is volt.

Akkor már inkább a romkocsmák, ahol a részeges, drogos liberálisok azt hiszik, h még mindig a neten vannak a Gyakorin, aztán osztják az észt.

A legjobban azt szeretem még mikor "Hozz magaddal egy külföldit" játszanak.

Aki persze a végén utolsó cigány módjára viselkedik szintén, csak kicsit szolidabb az inas.

2014. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%-os! Kár hogy nem írsz blogot. suttyo.blog.hu vagy vmi ilyesmi. Állítom, sokan olvasnák.
2014. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

" gyakran találnak meg Chriswell féle, 40 kilós, önjelölt semmirekellők, akik nagyon meg akarják mutatni, h nekik nem csak a szájuk jár és nem riadnak vissza erőszak alkalmazásától sem.

Persze mindezt a tolerancia és elfogadás jegyében viszik véghez, legalábbis próbálják."


Utoljára Csülök írt magáról így. (a Tsüllögg, te marrha.)

2014. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 tetro ***** válasza:

23.31

szerintem baromi jól keresne vele :D

2014. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Békésen üldögéltem a romkocsmában. A szomszéd asztalán ülő rám nézett, mire átszóltam udvariasan: Mi a francot bámul?
2014. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

Az igazság az:

1. H a trágárság ellenére, az alapján, amit képviselek, nem egy ember ajánlotta már, h kezdjek el valami hasonlót.

Én nem igazán látok benne hosszútávon fantáziát és mivel manapság nem könnyű anonimnak maradni, így inkább kihagyom.

2.Vannak holmi napiszaros idétlen blogoknál komolyabb terveim, így inkább azokra összpontosítok, nem szeretném azt se, h úgy álljanak majd később hozzám, h na a hülyegyerek a blogról.

2014. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tetro ***** válasza:

23.38

jó, vicc volt. mert simán lehetne valóban olvasottságot elérni vele, de itthon lehetetlen megélni belőle. a magad szórakoztatására meg unalmas lenne egy idő után...

2014. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Valóban, működne.

Akár valódi gondolatébresztő tartalommal is meg lehetne tölteni az agymenést, mint a South Parkban.

Akár lehetne egyenesen egy videoblog...

De az meg még több munka.

Bár az általam szidott Chriswell illetve jó pár fokkal magasabb értelmi szinten álló Szirmai Gergely is rendszeresen 100 ezer fölötti nézettséget ér el az egyéniségével.

2014. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szerintem hasznos a 74%-os válasza, nem értem, miért ír továbbra is 0%-ot.
2014. jún. 9. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!