Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vevők lennétek egy olyan...

Vevők lennétek egy olyan politikai elemzőoldalra, ahol a cikkek csak a pártok hatalomtechnikai döntéseiről szónak?

Figyelt kérdés

Kampánytanácsadó voltam külföldön, most tértem haza egy rövid időre. Azon gondolkozom, hogy kellene egy olyan oldal, ahol a nyers -sokszor gusztustalan- machiavellista hatalomtechnikai gondolkodás szemszögéből elemezzük a politikusok döntéseit. Olvasnátok?


Rövid példaként ilyen cikkek lehetnének, hogy...

- A fidesznek megéri-e a komfortkeresztény álszentkedés folytatása?

- A Jobbik továbbra is a proletariátus megnyerésén fáradozzon vagy közeledjen az értelmiség felé?

- A baloldalnak megéri-e a szociális érzékenységet színlelnie vagy hagyjon fel a nyuggersajnáltatással és haladjon inkább a középosztály felé?


Szóval kíváncsiak lennérek rá, hogy hogy néz ki a hatalom / politika belülről?



2014. jún. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Elnézést, hogy a kérdésre kérdéssel válaszolok, de Te kinek és hol adtál tanácsot eddig, hogy most a gyakorikerdesek.hu-n kérsz tanácsot?
2014. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődéssel várom előző kérdésére adott válaszodat. De nem lennék rá vevő.
2014. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
K..vára ne érdekel senkit, hogy a folyamatosan ellehetetlenülő gazdaság mellett egyes pártoknak milyen hatalomtechnikai megoldásai vannak. Mi a fenének kell egy rakás sz.rt megtartani ??
2014. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2014. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!