Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg megszűnhet az RTL klub?

Tényleg megszűnhet az RTL klub?

Figyelt kérdés

Ha tényleg sikerült megszüntetnie a kormánynak ezt a liberális szennycsatornát, akkor újra rájuk szavazok.Megérdemlik.


Nem csinál mást csak szennyműsorokat ad le, félretájékoztat, bűneseteknél nem közöl elég információt és liberalizmust terjeszt.



2014. jún. 12. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"A hasonló mentalitású emberek miatt pedig az ország érdemelné meg, hogy feloszlassák a fenébe."


Csak nem a retekklubon szocializálódtál, hogy úgy fáj mint ha a töködre léptek volna?


Majd nem mennek a "szelepek" a dzsungelbe és kész!

2014. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
úgye tudod hogy rengeteg embernek ad munkát ez a cég és normális filmek egy egy új sorozat csak ezzen a csatornán van, ne mond hogy te a csíksomlyói bucsú élő közvetitését bámulod órákon át
2014. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát filmeket pont nem ad sajnos, csak a zixfaktort, valóvillát, és egyéb műsorokat. Éjfél után meg leadnak valami régi filmet esetleg. És minden műsor tele van homárokkal.
2014. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Segíts már ki mert én nagyon nem emlékszek mikor is voltak utoljára "homárok" az RTL-en. Egyébként nekem nem az fáj h megszűnik és nem fogok tudni mit nézni mert eddig is csak nagyon ritkán néztem RTL-t, de nagyon sok ember van aki szereti nézni és ez az egy csatorna az ami nem nyalja a fidesz seggét, tehát igen is szükség van rá.
2014. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ATV sem éppen Fidesz szimpatizáns, például a factor zsűri egy tagja is nyiltan homár.
2014. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az gáz, hogy én lefosom, hogy van-e retekklub vagy nincs? Tényleg ilyesmivel foglalkoztok? Sekélyes barmok. Egyszerű a dolog, meg fogtok lepődni: Nem kell nézni, ha nem tetszik. Én sem teszem. Ja, ehhez felnőttnek kéne lenni, és 80-nál magasabb IQ kell.
2014. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az XXL megmarad és a Hustler is!
2014. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!