Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vacak magyar fizetések!...

Vacak magyar fizetések! Mennyire jó ötlet az utcán, parkolóban, egyéb helyeken márkás drága parfümöt kínálgató cigányoktól parfümöt venni?

Figyelt kérdés
Ma is odajött hozzám egy. Egyre jobban hajlok arra, hogyha még összefutok, vegyek tőle. Azt mondta eredeti, csak hát lopott természetesen. Ezek tényleg eredetiek? Boltban ilyen 20-30 ezres parfümöket árulnak ezek 4-5 ezrekért.

2014. jún. 12. 21:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha szar a fizetésed, akkor egyáltalán hogyan merül fel, hogy olyan luxuscikket vegyél egyáltalán, akár 4-5 ezerért is, mint parfüm?
2014. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg és próbáld ki. De nehogy adj érte 4-5 ezret, mondd hogy van rá egy ezresed, ha nem tetszik, szevasz. Oda fogja adni ennyiért. Benne van hogy lopott, anyám is vett múltkor egy Guccit, ahogy bedörzsölte vele a csuklóját, hozzáért a ruhája, az egész szennyestartó attól illatozott utána.
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél semmit az utcán.
2014. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De szóval ezek tényleg eredetiek? Mert én leszarom ha lopott, megmondom őszintén. A politikusok a legnagyobb tolvajok. Ha nekik szabad...
2014. jún. 12. 21:49
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Kínai hamisítványt árulnak, ne vedd meg, nem valódi, ki tudja, milyen mérgező vacakokból kotyvasztották. A barátnőd allergiát kap tőle.

Se parfümöt, se cigarettát, se arany gyűrűt (réz) stb. ne vegyél az utcán!

2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Aukciós oldalakról szerzik be nagyban, de egyik sem valódi. Vegyél inkább kimértet pl. a Duna Plázában, az legalább valódi.
2014. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Áhh, ezek nem úgy néznek ki, mint akik aukciós oldalakról szerzik be. Vagyis, hogy fizetnek érte. Inkább mint akik lopják. De akkor tényleg nem eredeti?
2014. jún. 12. 22:09
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

szerintem nem, de ezt mi innen nem tudhatjuk

nekem nincs bizalmam ilyenek iránt, nem tudnám magamra fújni.. 4ezerért nagyon finom illatokat is lehet, és garantált - pl a puma sz. nagyon jó, de hát ez izlés dolga.

[link]

2014. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen sem kellene ilyen kétes eredetű szagoslötty.
2014. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!