Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ilyen...

Miért van az, hogy ilyen ellentétek születnek a politikából? (Pl. Ezen az oldalon is itt osztják egymást az emberek, csak mert más elveket vallanak). Ezeket szándékosan gerjeszthetik a politikusok? (18/F)

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az itteni vitákat nem a politikusok gerjesztik,hanem azok akik vakon hisznek abban,amit a kedvenc politikusuk mond.A magyar ember soha nem tudott egy véleményen lenni.
2010. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak többen és behatóbban kezdtek el foglalkozni, mind a politikával mind a gazdasággal, ami nagyon is jó! Mert lassan kialakulnak a civilek, és megerősödnek a szakszervezetek. Hangosak lesznek és nem tudnak a politikusok annyira szívatni!

Az a baj hogy sokan nem vitatkoznak vagy érvelnek, hanem csak az az okos az művelt amit a fejükbe vertek 20 év alatt, és nem értik hogy létezhet más, ami talán sokkal jobb a magyarok számára mint az eddigiek!

2010. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem ez nem szándékos, ilyenek vagyunk.

Egyszerűen meg kell érteni hogy jobb és baloldal váltja egymást és nem lehet örökké csak jobb vagy örökké csak baloldal hatalmon, mert az nem demokrácia.

2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bumbi02 ***** válasza:
lehet örökkön jobb illetve baloldal hogyha a nép azt akarja, mert az a jó neki, szal az még lehetne demokrácia.. :)
2010. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mert sok a cigány.
2010. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert van egy rakás olyan ember aki azt hiszi hogy a segélye és a nyugdíja csak úgy van!

Hogy azt nem kell kitermelni, és mindegy milyen áron de ha nekik jó a többit lesz@rják!

Azt hogy csak a vállalkozások bevételeiből lehet nekik is jó az nem is érdekli őket, mert hát majd adót emelnek, és ha nem bírják fizetni, akkor tönkre mennek!

Nem értik hogy az unokáik jövőjét teszik tönkre, mert egoista kommunisták!

2010. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bumbi02 ***** válasza:
a kérdés lényege h mér van indulat a két poliitikai oldal közt pl, és az utolsó már is indulatosan ir a kommunizmusról... az előtte lévő válasz pedig egyenesen értelmetlen... megmagyaráznád nekem hogy mért van az h ellentétek születnek a politikából, és h ennek az oka az h sok a cigány?:)
2010. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nagyon sok.es ez rossz nekunk (tenymegallapitas)
2010. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bumbi02 ***** válasza:
sok a cigány. ez nem tény megállapitás, hanem általánositás illetve rasszizmus... tudom hogy a cigányok közt vannak akik kiabálósak, balhésak stb.. és tudom hogy ők tehetnek a hirhedtségükröl... de nem szabad egyfedél alá venni őket azokkal akik tanulnak és dolgoznak... a megye legjobb gimnáziumában tanulok, és roma származásu osztársamnak van az egyik legjobb átlaga... csak egy példa rá h mér ne áltlaánosits...magyarok közt is ugyanugy vannak ilyen balhésok csak őket nem jegyzed meg magadnak annyira minth ha cigány balhézna...
2010. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szvsz a politikusok szándékosan keltik a viszályt az emberek közt. Amíg egymás fikázásával vannak a legtöbben elfoglalva, addig kevésbé törődnek azzal, hogy ők mit csinálnak (szándékosan nem írtam a "lopnak, csalnak, hazudnak"-ot). Ha nem dőlne be senki se a kampánybeszédeknek, és rájönne, hogy egy párt se segít igazán rajtunk, és az egész ország végre egy célért, hogy a politikusainkat megregulázzuk, összefogna, mi történhetne? Nem forradalomról, felkelésről beszélek most, hanem például alapulna a népből egy párt, és kollektívan mindenki rájuk szavazna, ők pedig elrendeznék, hogy az ilyen csalások, amik odafenn mennek, ne legyenek kivitelezhetőek, vagy legalábbis jobban a körmükre nézzenek a fejeseknek. Mert nem tudom, hogy ki alapíthat pártot, de szerintem elégedetlen ember sokkal több van mostanában, mint elégedetlen. Az egy másik dolog, hogy az új pártban se bíznának az emberek, meg vannak begyepesedett "CSAK MSZP, CSAK FIDESZ" emberek, szóval a fenti dolog megvalósíthatatlan. De azért jó lenne szerintem. Bocs az összefüggéstelenségért, fáradt vagyok. Remélem a lényeg kihámozható belőle.
2010. jan. 8. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!