Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ilyen...

Miért van az, hogy ilyen ellentétek születnek a politikából? (Pl. Ezen az oldalon is itt osztják egymást az emberek, csak mert más elveket vallanak). Ezeket szándékosan gerjeszthetik a politikusok? (18/F)

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2010. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21:oo-nak: Ugyan aruld mar el, miert rasszizmus ilyet mondani, hogy sok a cigany?Ezzel onmagaban meg nem mondtam semmi rosszat.Ja persze, ha csak a nevuket emlitem, mar rasszista vagyok....hat akkor mondok meg valamit, hogy kirekeszto jelzot is ramakaszthasd:Igenis, tul sok, es nagyon jo lenne, ha nem lennenek ennyien es nem ronditanak a levegot a mi draga foldunkon, amiert a mi oseink harcoltak.Vagy ha mar itt vannak, akkor legalabb huznak meg magukat.Es hogy tovabbmenjek, igenis, sokkal tobb kozottuk a bunozo, es sokkal kevesebb a normalis ember, mint a magyarok kozott.Igen, elofordul, hogy valaki cigany es tanul, de az olyan ritka, mint a feher hollo, a nagy tobbseg lopni jar meg segelyert, ami persze a magyar embernek, nekunk nem jar.Nekunk semmi nem jar, a sajat hazankban, oket kell korbeugralni, de konyorgom miert van ez??Miert engedjuk??Egyebkent nem gondolom, hogy ezek rasszista megnyilvanulasok, ez sajnos TENYEK...
2010. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bumbi02 ***** válasza:
lehetséges hogy sok a cigány, sőt egyetértek veled ebben.. egyetértek abban hogy nagyobb hányaduk az ameik a rosszabbik fajta, és kisebbik hányaduk tanul, dolgozik.. de a cigányzenéről voltak ismertek régen, amivilághirü volt, Mága Zoltán hegedüvirtuoz most volt Vatikánban előadni... anno erről voltak ismeretesek a cigányok és ez nem volt nekünk negativ.. szal nem azzal van itt a baj hogy sok lenne a cigány, hanem azzal hogy a többségük milyen... hogyha dolgoznak és tanulnak mint az értelmesebb cigányok akkor nem lenne velük baj, nem zavarna engem az se h ha 2 millióan lennének..
2010. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyebkent elmeselnem, hogy nem letezik olyan sem, hogy ciganyzene...Illetve az, amit ok ciganyzenenek hivnak, mind magyar zeneszerzoktol szarmazik.Aki nem hiszi, jarjon utana...
2010. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amugy engem se zavarnanak, mint kisebbseg,ha nem lenne veluk folyamatosan problema, meg nem kene rettegni toluk a sajat hazankon belul.Ez az, ami szamomra verforralo.Ok alaposan raszolgaltak az emberek ellenszenvere.De azt sem ertem, hogy nehany evvel ezelott azert meg nem volt ennyi baj veluk....
2010. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 bumbi02 ***** válasza:

Egyebkent elmeselnem, hogy nem letezik olyan sem, hogy ciganyzene...Illetve az, amit ok ciganyzenenek hivnak, mind magyar zeneszerzoktol szarmazik.Aki nem hiszi, jarjon utana


ezen a téren annyira nem vagyok otthon, ugyhogy lehetséges amit mondasz.. de attól független hogy kiirta azokat a számokat nagyon jó hegedümüvészek voltak köztük és anno erről voltak hiresek... tehát itt nem azzal van baj h sokan vanak hanem h TÖBBSÉGÜK milyen..

2010. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!