Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Omega és a német Scorpions...

MolotovPunk kérdése:

Omega és a német Scorpions adott sikeres koncertet hétfő este a Hősök terén. Orbánt viszont kifütyülték. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 17. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Hidegen hagy Orbán. Minden miniszterelnök semmittevő élősködő, sőt, minden politikus az. Egyszerűen mákja van, hogy a halál szükségtelen munkáját/pozícióját, meg a hasonlóan felesleges, szükségtelen csatlósait/csókosait megtűrik ebben az országban, sőt, még ingyenpénzt is adnak nekik "munkabér" címen. Előbb-utóbb úgyis felakasztjuk őket, Gyurcsányék galerije mellé az Astorián.


A Scorpionst imádom, szintúgy az Omegát. Sajnálom, hogy kihagytam a hétfőit. Kóbor Jani mai napig nagy kedvencem.

2014. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Végre voltak ott normálisan gondolkodó emberek is, akik nem voltak kíváncsiak a hazugságaira. Egy koncert nem Orbán öndicséretéről szól, hanem a zenéről.
2014. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon érdekes és izgalmas hír, nagyon örülök, hogy belinkelted, mert egyedül nem tudom elolvasni az aktuális híreket...
2014. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
m1 be se mondta, milyen érdekes, bezzeg ... áh hagyjuk :D
2014. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Aki készítette a videót voltak barátai 5 másodperces videóra elég volt a fütty. Néhány ember véleménye, ettől többet kapott Mesterházy a saját szimpatizánsaitól!
2014. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2014. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

az igazsághoz hozzátartozik, hogy a tömeg ideges volt, mert később kezdték el (állítólag megvárták a vb meccs végét a zenészek) és a szervezők kénytelenek voltak a videót többször lejátszani.

Ennyi erővel írhattak volna cikket a 444 fiúk arról is, hogy a semmit is kifütyülték.

2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ugyanis, amikor nem történt semmi a színpadon és videó se volt, akkor tényleg türelmetlen volt a tömeg.
2014. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kellett ezt levetíteni egy koncert előtt?

Én sem lettem volna kíváncsi nemcsak Orbánra, de egyik párt politikusára sem. Koncertre nem azért megy az ember, demagóg szónoklatokat hallgasson...

2014. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ilyeneket látva egyszerűen nem tudom elhinni, hogy durván minden második szavazó Fideszre szavazott megint, hol bújkálnak?
2014. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!