Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Rtl klub leépíti a Fideszt...

Az Rtl klub leépíti a Fideszt tégláról téglára?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod?
2014. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem szeretem a fideszt, de a reteklubb megérdemli, hogy jól meg adóztassák. rengeteg dolgot hallgattak már el.
2014. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért? Fidesznek köszönhetjük, hogy (liberális definíció szerint ) független lett az rtl .

Szerintem az rtl nézettségének nem tesz jót, ha az atv-vel versenyezve próbál műsorokat gyártani.

2014. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A retekklub? :D

Nem fogja.

2. Mehetne a retekklub is a 3,14csába a sz.r szennyműsoraival együtt (a csigakettes követhetné), pláne mert most nyavajognak, de amikor volt pl. a trafik, földügy akkor nem voltak ennyire túlbuzgók, csak most amikor az ő pénzükről van szó.

2014. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a fideszt, mondjuk ha megnézzük lehet hogy az mszp és a jobbik se lenne jobb, viszont én korrektnek tarom hogy megadóztassák az ilyen csatornákat mert inkább ebből szerezzenek pénzt mint hogy valamilyen polgári adót vezessenek be.
2014. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ugyan mivel? Azzal, hogy 3-4-5 hónapos bulvárhíreket szednek elő? Ezzel csak azt érik el, hogy a kutya se fogja nézni őket. Akkor viszont hirdetőjük se lesz. Így majd megússzák a reklámadót. Legfeljebb a sok valóvilágos senkiházi taknyot se fogják 20 milliós lakásokkal "jutalmazni".
2014. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre is lehet esély, de valószínűbb, hogy a Fidesz építi le az RTL-t vagy a nyomásgyakorlás hatására valahogy kiegyeznek.

Ez utóbbi lenne a leglogikusabb, mivel a jelenlegi helyzet senkinek sem jó.

2014. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha az éjjel nappal Budapest helyett oknyomozó műsorokat adnának politikusokról, újra nézhető csatornává válhatna.
2014. jún. 17. 23:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! A 9-es kommenteddel egyetértek.
2014. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért nem ennyire egyoldalú a harc.

És nem építi le tégláról téglára.

Persze jó lenne, ha az RTL lenne felül, de a Fidesznek jelenleg sokkal több hatalma van és az RTL csak az életéért küzd.

Ez a zord igazság.

2014. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!