Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már így is ennyi pénzt...

Ha már így is ennyi pénzt keresnek a politikusok, normális ruhára/stylistra miért nem képesek költeni?

Figyelt kérdés

Persze, nyilván nem ez alapján fogok voksolni, meg huszadrangú dolog, na de na...

Másról se lehet hallani, minthogy kinek a nevéhez fűződnek sikkasztás szagú dolgok, hány 10 milliós kocsikkal járnak, milyen luxusházakban élnek meg milyen vagyont halmoztak fel, de nem képesek normálisan felöltözni???

Nemhogy átlag színvonalat nem üt meg a ruhatárat, de némelyik egyenesen zsákokban jár.

Szerintem egy politikusnál alap lenne, hogy adjon az ilyesmire.

(Amúgy a kérdés ezt a videót nézve fogalmazódott meg bennem : https://www.youtube.com/watch?v=gAr6ABpF00s)



2014. jún. 24. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ezzel ne törődjél már; a ruhájuk nem lényeges, jóarcok legyenek ,azt' kész!
2014. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is botrányosan öltözködnek.


Kellene egységes ruha a politikusoknak is.


Pár példa:

A miniszterelnöknek díszes egyenruha:

[link]

[link]

[link]


A képviselőknek meg valamivel szolidabb, de hasonló egyenruha.

2014. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2# szerintem is, a katonai egyenruhák nagyon jók, főleg ha egyformák és a jelvények alapján különböztetik meg őket. Lásd: ~1950 előtt mindig ( na jó, ókorban, kora középkorban még a ruha más volt ).

Ezzel viszont van egy aprócska baj: ott ahol nincs hadsereg, hogyan vennének fel katonai egyenruhát, illetve azok, akik fegyvert még csak videón / képen láttak és soha nem voltak még katonák, honnan szereznének jelvényeket?

Szerintem valami ilyesmi lenne jó egyébként: [link]

Ez eredeti huszár ( tiszti ) egyenruha. 100%-ban magyar.

2014. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a problémát; a videóbeli politikusoknak hogyan van elszabva az öltönyük?
2014. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom, hogy mi a baj a videón a ruhájukkal.
2014. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is ez az ország legnagyobb problémája, hogy a politikusoknak nincs stylistje...Mondjuk azokról is eddig csak a sztárvilágban hallottam, és általában kritikán aluli "stílust" húztak rá az elszenvedőre.
2014. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk valamit. Egy ember megjelenése és a kulturális színvonala között van némi összefüggés. Milyen lehet annak az embernek a kulturális színvonala, aki azért akar politikus lenni, mert úgy könnyebben és többet lophat?

Nem arról van szó, hogy nem tudna jobban öltözni. Nem akar. Ezen a színvonalon érzi jól magát.

2014. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az!

Persze, hogy nem ez a legnagyobb probléma!

De ha már ennyi pénze van, igazán adhatna a megjelenésére.

"Nem vágom, hogy mi a baj a videón a ruhájukkal."

Akkor mutatom:

[link]

[link]

[link]

[link]

(Talán még Vonát is a jobban öltözöttek közé sorolnám, bár nála változó: [link] )

És akkor a másik oldal:

[link]

[link]

[link]

[link]

Linkelhetnék estig:)


(És arról még nem is beszéltem, hogy sok politikus a nagy jólétben úgy elhízik, mint egy disznó.)

Szerintem igenis számít a megjelenés, hiszen egy nonverbális kommunikációs forma. Az első benyomáson nagyon sok múlik, és ez egy politikusnál különösen fontos, szerintem nem kell hangsúlyozni a miérteket.

2014. jún. 25. 16:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem látom a különbséget?
2014. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, te aztán vájtszemű divatszakértő lehetsz :)) A képeken öltönyös palik flangálnak és kész. Úgy ahogy a világban még pármillió öltönyös pali.
2014. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!