Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMP vagy MDF? (jobbikosok...

LMP vagy MDF? (jobbikosok kíméljenek)

Figyelt kérdés
társadalmi értelemben liberális vagyok, de szerintem nem ellentmondás az, ha közben kiemelten fontosnak tartom a nemzeti kultúránkat, értékeinket. nem tudom eldönteni, melyikükre szavazzak. ti mit gondoltok? melyik párt szimpatikusabb? miért? jó lenne ha nem csak azt írnátok, hogy kit választanátok, hanem azt is, hogy miért.
2010. jan. 6. 12:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

"fontosnak tartom a nemzeti kultúránkat, értékeinket..."

MDF az már régen eladta magát az MSZPnek, ez teljesen nyílvánvaló. Ezt sokan a pártban is így érezték, úgyhogy ki is léptek, maradt a legalja. Szóval náluk gusztustalanabb párt szerintem ma nincs is, esetleg az SZDSZ, de azt már el lehet felejteni.

Úgyhogy kizárásos alapon akkor neked LMP.

2010. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ezt már én is hallottam, de szerinted az racionális, hogy egy haldokló párt pénzeli azt a pártot, aki majd kinyírja? az mdf viszi el az mszp szavazóit, miért pénzelnék????
2010. jan. 6. 12:41
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
LMP
2010. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

én is az LMP-t mondanám, szimpatikus, amit hallottam róla.

MDF mellett nálam 1 érv áll, Bokrosnak nevezik ezt az érvet.

De nem szavazok rájuk csak ezért, mert a párt már megmutatta a foga fehérjét.

De az LMP is azért kérdéses(szintén nálam) mert a két nagy közül az egyiket semmiképp nem szeretném, (gondolom, sokan vannak így) félek hiába lesz a szavazatom. Értem arra, ha LMP nem kapna eleget.

2010. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az MDF már eléggé leszerepelt, és hát Bokros Lajos is csak magabiztos, de nem csodatevő és pláne nem zseni.
2010. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én az MDF-et mondanám, mert ismerem annyira az LMP-t, hogy tudjam, egy lelkes, de hozzá nem értő amatőr banda az egész, CIVILek, ezért sok olyat szeretnének tenni, aminek racionális alapja nincsen. Vannak elveik, amiket én is jónak tartok, de... inkább az MDF. Bokros Lajos egy olyan ember, aki ért a közgazdaságtanhoz, és mivel már mindenki utálja, ezért nem kell szimpátiavesztés miatt puhítania a politikáján (legalábbis remélem).
2010. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Szavazz a Jobbikra!(Agymosott)
2010. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
LMP-t valamelyik párt kreálta, hogy elvegye a Jobbik szavazóit, már ha tudja, és betöltse az SZDSZ kiesésével keletkezett űrt. MDF meg...leszerepelt, megy a süllyesztőbe, illetve egyes tagjai, politikai kalandorokhoz méltóan, át-át ülnek majd a nyerő oldalra. Bármelyikre adott szavazat elvesztegetett voks. Nem lesznek parlamenti pártok.
2010. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
utolsó: már bocs, de hogy a fenébe venné el az lmp a jobbik szavazóit? ráadásul a tőkeellenes gazdaságpolitikájával meg hogy a fenéve töltené be az szdsz helyén keletkezett űrt? asszem valamit nem gondoltál át eléggé, csak mondon amit jobbik levlistán kaptál, hogy mondjad. kifejezetten ezeket a kommenteket akartam elkerülni, ezért írtam, hogy jobbikosok kíméljenek. elegem van, hogy a neten nem lehet beszélgetni, mert rögtön jöttök, és trollkodtok! én rendkívül toleráns vagyok, de titeket egyre nehezebben tolerállak :( nem lehetne, hogy a meddő viták helyett inkább békénhagyjuk egymást? belőlem úgyse csináltok jobbik-szavazót, kár a gőzért. ja és KÖNYÖRGÖM ne mondj már semmit. ne vigyük át ezt a témát is a jobbikra. az a kérdés, hogy LMP vagy MDF. maradjunk a témánál, kérlek!
2010. jan. 6. 13:19
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az LMP a kapitalizmus és a globalizmus ellen van, MDF.
2010. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!