Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP sek miért szavaznak a...

Az MSZP sek miért szavaznak a MSZp re? Van valami értelmes ok rá?

Figyelt kérdés
Nem lesz egy válasz sem, és unom hogy a mások hülyeségét én fizessem, még egyszer nem lennék hajlandó !
2010. jan. 7. 16:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
57%

1; elmebetegek. vagy:

2; benne vannak ők is a mutyiban haveri cégek megrendelések. vagy:

3; volt munkásőrök, téeszelnökök (akik már sohasem változnak)

2010. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
47%
Mert még mindig nincs náluk jobb,ezt majd hamarosan tapasztalni fogja a társadalom.A Fidesz csak a jómódú felső középosztályt támogatta 98-2002 között is,és azt fogja most is.
2010. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer valaki véghez vihetné a programját. De nem, mi kapkodunk össze-vissza: ez se jött be, az se jött be...

Válasz az öreg parasztbácsié: hagyd fiam, ezek legalább már jóllaktak.. megvan?

Azonkívül nagyon rühellem, ha valaki erőszakosan akar meggyőzni valamiről..

2010. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
61%

Azé' szavaznak nyugdíjasok (nem csak azok) többsége rá, mert a nyugdíj nekik nagyon jau dolog. Különben Vkik a píz miatt, vkik azért mert egy másik pártot gyülől, ezért csak azért is visszavágok. Különben sokaknak tetszik a Bajnai csomag.


-egy neutrális embör-

2010. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kérdés engem is érdekelne, hisz azzal a 13%-al még szerintem mindig nagyon jó helyen állnak a szocik. Gondoljuk csak végig van egy párt amely teljesen elvesztette ideológiáját, magát baloldalinak nevezi, és közben egy szélsőséges neoliberális politikát folytat. A volt miniszterelnöke nyíltan? bevallta hogy állandóan hazudozott és csak így tudott nyerni. És e mellé még hozzá jön,hogy szinte már nincs olyan képviselőjük aki ne lenne érintet legalább 1 korrupciós ügyben.

Ja és mellesleg a magyar gazdaságot is padlóra küldték, hisz a Közép-Kelet Európai országok közül messze minket érintett a legjobban a válság, na jó még az Ukránokat is eléggé, sajnos lassan velük egy lapon emlegetnek. Hála az MSZP és SZDSZ kormánynak.

2010. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
56%
mert nem nyitják ki a szemüket, és nem látják, mi megy ebben az országban. épp eszű ember a Jobbik-ra szavaz.
2010. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
52%

- A baloldali (szociáldemokrata) meggyőződésűek számára gyakorlatilag az egyetlen párt, amely képviseli az értékeiket és amelynek esélye van a Parlamentbe kerülésre.

- Az elmúlt 8 évben nagyon sok hibát követtek el, de rengeteg építkezés, fejlesztés és szociális program is az ő érdemük. Gyurcsányt leszámítva Medgyessyvel és különösen Bajnaival nagyon elégedettek lehetnek. Én személy szerint Bajnait látnám a legszívesebben miniszterelnökként továbbra is.

- 2002 óta folyamatos és erős ellenszélben kell dolgozniuk, egy destruktív ellenzékkel szemben, és legyük őszinték, az "elkúrásokba" az ellenzék is bőségesen besegített.

- Az MSZP az a párt, amely tiszteletben tartja az etnikai, vallási, kulturális különbségeket, és soha, semmilyen körülmények között nem paktál le a szélsőséges, tömeggyilkos pártok eszmeiségét nyíltan felvállaló csoportokkal.

- Ha lenne jobb alternatíva, biztosan sokan szavaznának más pártokra. De mivel úgy tűnik, hogy a Parlamentbe az MSZP-n kívül a Fidesz, a Jobbik és az MDF kerülhet, marad az MSZP. Az MDF-en én is sokat gondolkodtam, főleg Bokros személye miatt, de Dávid Ibolya kiszámíthatatlan kaméleon, és nem vagyok meggyőzve arról, hogy mint 12 évvel ezelőtt, most megint nem a Fidesz mellett köt ki koalíciós partnerként.


Röviden ennyi. Lehet kiabálni, meg nyomkodni a piros kezecskéket.

2010. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
42%
Ők képviselik egyedül a "kisembereket",szociálisan érzékenyek,náluk pl.a nyugdíjasok és a panelben élők mindig sokkal jobban jártak ,mint a jobboldali kormányoknál.És a nép nyelvén tudnak beszélni a társadalommal.A Fidesz elsősorban a felső középosztály pártja,őket a szegény emberek sorsa nem érdekli.
2010. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
76%
Én rühellem az mszp-t,de tartok a fidesz 2/3-ától.
2010. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
69%

16:10

Teljesen igazad van a Fidesz elsősorban a középosztályt támogatja. Ezzel szemben az MSZP pedig csak a felső néhány 1000 embert. Valóba igazad van ezért tényleg érdemes rájuk szavazni.

2010. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!