Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy meg...

Mi az oka annak, hogy meg mindig leteznek olyan emberek, akik a baloldalra fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Erveket varok.
2010. jan. 7. 20:49
1 2 3
 1/26 Dymo ***** válasza:
51%
hát,akiket ez a 8 év nem győzött meg,azok elég hülyék már bocs
2010. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Dymo ***** válasza:
64%
bocs,félreértettem
2010. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%

Csak nézz végig az előző oldalakon!

Nem értik hogy nyugdíjat kölcsönből emelni nem lehet, mert az unokáik életét emésztik fel.

Ahogy azt sem hogy a vállalkozó nem keres akkor nem fizet be, és neki nem nő a nyugdíja.

Ha a KKv nem termel mert nem versenyképes, és csak az adócsalással marad fenn, akkor a verseny hátrányát kell csökkenteni. De az meg csak úgy megy ha a multi is befizet.

Hogy az MSZP mikor felépített 100csarnokot meg a löszbe az alagutat és a síkságba a hidat, abból csak a korrupció ment, és jövőre nem lesz miből fenntartani, ugyanis nem a gazdaság élénkítésére költötték, mert arra 1 példa nincs! És 1000 olyan trükk amivel még mindig etetik őket a szociális bőrbe bújt vad kapitalista rablók!

2010. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Dymo ***** válasza:
76%
még mindig én vagyok :D szóval,vannak olyanok,akik benne vannak az ilyen korrupciós ügyekben,szóval nekik dől a lóvé,aztán vannak olyanok,akik mindent elhisznek,és könnyű befolyásolni őket,mert azt hallották hogy a szóvivő megmondta h ezt meg ezt csinálták xD
2010. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyetlen oka van: Hogy ne jöjjön az a csúnya Orbán. Aztán ha így megy tovább, majd Orbánra fognak szavazni, hogy ne jöjjön az a csúnya Vona. Aztán majd Vonára fognak szavazni, hogy ne jöjjön az a csúnya Budaházy. Ja, ezt nem én találtam ki, hanem TGM-től hallottam a rádióban, és azt hiszem, van benne logika.
2010. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Pár órája tette fel valaki ezt a kérdést. Nem te voltál?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__586..


Itt érveket is találtok. Nincsen időm és kedvem ismételni magamat.

2010. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem en voltam.Nezegettem a regebbi kerdeseket -ezt, amit mutattal, meg nem lattam- es sok helyen olvastam, hogy igen, meg az MSZP-re fognak szavazni, mert Orban egy szemet.Es egyszeruen nem ertem, konyorgom hogy lehet, h leteznek ennyire hulyek, inkabb szavaznak egy utolso hazugra...mintha nem lenne mas valasztasi lehetoseg...bar van egy sejtesem, hogy ezek a bizonyos szavazok igencsak hijan vannak az intelligencianak...es pont ezert mondtam, hogy mondjanak mar erveket, hogy MIERT szavaznak a baloldalra??
2010. jan. 7. 21:05
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
média hatalma csodákra képes. aki 60 éven át ezt hallja..
2010. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne léteznének?Én ugyan nem vagyok egyik oldal híve sem,de vannak ismerőseim,akik baloldali érzelműek.A velük való beszélgetésekből az alábbiakat szűrtem le:

A Jobbik az nem elfogadható semmilyen formában.A Fidesz és az SZDSZ csak a jómódú vállalkozókat és a gazdagokat támogatja.A kiskeresetűeknek a kormányzásuk alatt is,és ha újra hatalomra kerülnek csak még rosszabb sora lesz.

Azért,hogy az MSZP-kormány elképzelései nem valósultak meg,nagymértékben felelős a koalíciós partner,az SZDSZ.Gyurcsánynak sokkal hamarabb felkellett volna bontania a velük való együttműködést.A Fidesz pdig minden javaslatot megv étózott.( éven keresztül válaszztási kampán yt folytatott.Az sem használt,hogy Járai bankelnökként és Fideszesként olyan kamatpolitikát folytatott,ami nagymértékben növelte az államháztartási hiányt.Az MDF pedig önmagával van elfoglalva.

Ha a jobboldal kerül hatalomra,akkor a szociális juttatások,nyugdíjak,családi pótlék stb nem fog emelkedni,sőt az is lehet,hogy csökkenni fog.Legalábbis a közgazdászaik javaslata ez.

Egyetlen remény a kisemberek számára,hogy a baloldal magára talál.

Nem értek ugyan mindenben egyet,de sok igazság van benne.

A jelenlegi gazdasági helyzetért nem csak a jelenlegi kormány felel,hanem minden eddig hatalomra került kormány,és párt.

2010. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon benne vannak/ voltak, és úgy érzik, amúgy ők lennének a vesztesek. Egy kis nostalgyval keveredve: azok a faaantasztikus május 1-jék...
2010. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!