Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy meg...

Mi az oka annak, hogy meg mindig leteznek olyan emberek, akik a baloldalra fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Erveket varok.
2010. jan. 7. 20:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Csak végig kell nézni ezen a kérdésen, hogy hogyan képviseli magát a jobboldal, hogy jó pár ember maradjon a baloldalon.
2010. jan. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

tudod a hazaárulózással és a kommunistázással vannak bajok.


egyrészt mélyen filozófiai kérdés, hogy ki a hazaáruló, az aki ilyen-olyan kompromisszumok árán biztosítja egy adott nemzet túlélését, vagy az, aki szál egyenes genriccel, lánglelkűen viszi a pusztulásban.

az elsőre pl. nagyon jó példa Deák, a másodikra meg a Jobbik.


másrészt a kummunistázással az a gond, hogy amit a Fidesz és a Jobbik csinál(na) pl. a gazdasággal, az ellátórendszerrel, az fényévekkel közelebb van a kommunizmushoz, mint amit az MSzP szeretne...

2010. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

08:55-os: nagyjából egyet lehet érteni azzal, amit leírtál, de a helyedben nem néznék már ide vissza, mert ami most fogsz kapni...


És egyesek még csodálkoznak azon, hogy miért nem szavaz midenki a jobboldalra.

2010. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"egyrészt mélyen filozófiai kérdés, hogy ki a hazaáruló, az aki ilyen-olyan kompromisszumok árán biztosítja egy adott nemzet túlélését, vagy az, aki szál egyenes genriccel, lánglelkűen viszi a pusztulásban.

az elsőre pl. nagyon jó példa Deák, a másodikra meg a Jobbik."


Ilyenkor mit is szoktatok írni? Tanulmányokkal kérem támassza alá?

De akkor szerinted az elsőre nem az MSZP a példa?(szerintem sem) Akkor minek írta le egy ilyen kérdéshez? Lehessen megint szidni a jobbikot....

2010. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mit is szoktatok írni? Tanulmányokkal kérem támassza alá?"


a kiegyezés elérhető forrás. kéretik utánaolvasni. vagy idézzem be az egészet????


"De akkor szerinted az elsőre nem az MSZP a példa?"

ez a te értelmezésed. én ilyet nem mondtam.


"Akkor minek írta le egy ilyen kérdéshez?"

a kérdező kommentjére reagálatam.

2010. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kőgazdagok, a cigányok, meg néhány öregember szavaz csak rájuk. Az öregek enm mernek másra, emrt azt hiszik, hogy elviszik őket Szibériába, a cigányokat lefizetik, a gazdagoknak meg kedvez az mszp a "rendeleteivel" ennyire egyszerű.
2010. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!