Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a cigánybűnözés?

Mi az a cigánybűnözés?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a Jobbik foglalkozik már ezzel régebb óta és most a DK-ban téma, hogy van-e cigánybűnözés.

2014. júl. 14. 23:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

""Mi az a cigánybűnözés?""


Menj el Ózdra - Miskolcra és megtudod.


Ózd környékén jó néhány települést teljesen tönkretettek, van olyan ahol már csak 8-10 "ház" áll még a KB: 100-150 -ből!

2014. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%

Felteszel egy ilyen kérdést, mintha nem tudnád, hogy milyen mocskolódás veszi majd kezdetét, a kérdésed alatt...


A cigánybűnözés az a kitalált fogalom, amivel a jobbik felküzdötte magát a képviselő fizetésekhez.

2014. júl. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
66%
Amikor a cigányok bűnöznek. Sajnos ez van. Nem vagyok rasszista és nem vagyok szélsőjobbos, de azt még sajnos a vak is látja, hogy Magyarországon minden 5. bűnöző nem cigány. (Nézz csak meg pár Tolvajkergetők részt vagy rendőrségi kiírást, esetleg látogasd meg a 8. kerületet és rájössz, miről beszélek.)
2014. júl. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Ami a politikusokat nem érinti mert a rózsadombon nem sok cigány él, ezért minek foglalkozni vele. Sajnos csak a Jobbik akar segíteni, de ahhoz meg kevés a 20%.Ami tipikusan cigányok követnek el.Például az öregezés(1000 forintért megölnék,vagy megvernék).


Természetesen nem minden cigány bűnöző.

2014. júl. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 t_GaRami_a ***** válasza:
58%
Nem minden cigány bűnöző, de minden bűnöző cigány.
2014. júl. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Egy nép statisztikai többségének szocializációs problémája a nomád életből a mi civilizációnkhoz.
2014. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanaz, mint a magyarbűnözés vagy bármely más nemzetiségé.
2014. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem ugyanaz. Mit már mondtam, ez kollektív, a nevelés szempontjából öröklődő szocializációs probléma a cigányság vándorélete miatt.


Ezzel nem azt mondtam, hogy nem megoldható normálisan, de ha nem mondjuk ki a fenti állítást, akkor már a megoldásnak a jogát is kivesszük a kezünk közül.

2014. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 homo ludensz ***** válasza:
35%
Nem vezetnek statisztikát a faji vagy etnikai hovatartozás feltüntetésével.Ez ugyan onnan ered mint a megélhetési bűnözés. Aki teheti látogasson el egy fogva tartási vagy büntetés végrehajtási intézmény környékére és csak szemlélődjön. Látni fogja kik kiabálnak fel az ablakokba és onnan vissza.
2014. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan fogalom, mint a fiatalkorú bűnözés vagy a nyugdíjas bűnözés.


Léteznek olyan bűnelkövetési formák, amelyek főleg a cigányokra jellemzőek.Például vasazás, öregezés.


Persze ez nem azt jelenti, hogy mind az összes cigány bűnöző, hanem azt, hogy bizonyos bűncselekmények nagyrészt cigányokhoz fűződnek.

2014. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!